Avatar uživatele
school12

Nemá na mě čas nebo nechce?

Když volám svému kámošovi, někdy to típne, někdy zase na hovory nereaguje, občas to vezme a dost dlouho pokecáme. Někdy mi napíše mezitím smsku, že nemůže telefonovat, ale já nevím, jestli to není tak, že si na mě ten čas a ni udělat nechce, prosím poraďte, jsem zoufalá. Chtěla bych se jej na to zeptat, ale nevím jak.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3638 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Až budete spolu mluvit, tak se ho zeptej, nebo mu napiš. Jinak se to nedozvíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Nějakou dobu mu nevolej, nepiš SMS a uvidíš, jestli se Ti ozve.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Andělé

Zbavíte se svého trápení tím,že se ho na to rovno zeptáte,jak píše Drap. Jděte na to přímo,jinak budete dál žít v nejistotě a přitom stačí tak málo.Naučte se čelit strachu,nemáte se vůbec čeho bát,zeptat se není žádná ostuda ani ponížení. Je to upřímnost a ta mezi přáteli nesmí chybět,jinak to není přátelství.
Přeji hodně štěstí! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ať je to tak, že „nemá čas“ – a nebo jen „nechce“ – měla bys to respektovat, ne?
😉
Pokud se jej zeptat chceš, prostě se zeptej – nejlíp česky, jasně a srozumitelně…
A na „zoufání“ se vykašli – poud bys měla být „zoufalá“ z každé podobné ptákoviny, nedožiješ prázdnin…
;-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Pochopila bych to tak, že pokud spolu pokaždé mluvíte dlouho, tak si na tebe musí udělat čas. Normální člověk nemůže kdykoliv během dne půl hodiny jen tak telefonovat… Nebrala bych to osobně, ale zeptala bych se – raději osobně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

To je neštěstí mobilů, každý si myslí že mu to druhý musí zvednout. Jenže ta osoba může něco mít, důležitou činnost, místa kde nechce hovořit (busy apod.)
A hlavně když zavolají o 23:30. S jedním sem takto vyběhl.

před 3638 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek