zjentek

Nelze snad nevrhnout jakousi „airbag kombinézu“?

Přemýšlím nad tím, proč by na člověkovi neměla buchnout v případě nehody jakási airbeg kombinéza, kterou by za volantem musel mít povinně na sobě. Něco, v čem by po vystřelení člověk vypadal jako panáček Michelin. Co je větší problém – vymyslet či vyrobit? To ještě ve 21. století konzumu „neumíme“ materiál, který by v těchto případech snesl dostatečnou zátěž?

Nejlepší odpověď
Edison

Proboha… proč za volantem? Myslíš, je te bagů v autě málo? A motorkářský, cykistický už existujou… dokonce ecistuje vyvinutej bag do auta pro ochranu chodců.

Že ty bys nejraději zakázal pobyt na veřejnosti, pak i uvnitř… a nakonec zakázat žít, protože život je základní příčinou smrti.

Další odpovědi
anonym

Lidi se neobtěžujou používat pásy nebo blinkry, natož aby se do auta převlíkali.