NeřeknuCZ

Proč po aktualizacích nelze přehrát videa na mobilu??

Ahoj, včera když jsem si aktualizoval pár prográmků (youtube, vyhledávání google apod)v mobilu (samsung galaxy S3 mini) tak od té doby mi nejdou přehrávat videa na super.cz Obvykle tam bývá takový černý rámeček kde je „přehrát video“ ale prostě zmizel … neví někdo co s tím ? Předem díky za odpověď.
Doplňuji:
CraftMovie … díky za snahu pomoci, ale myslím, že chyba bude někde v mobilu jelikož na ostatních mobilech to ty videa najde. Pořád přemýšlím, kde může být chyba že to ze dne na den zmizelo …

Odpovědi
_CraftMovies

Ty aplikace s tím nemají nic společného, zřejmě na Super.cz mají něco jiného na přehrávání.

www

Může to být některou z aktualizací, zkus je vrátit jednu po druhé zpět.
Zkušenost