Heřman

Nelze naistalovat programy i po doinstalování chybějících souborů.

Stáhnul jsem si program Google Sketch Up nainstaloval jsem ho do PC ale ukázalo mě to že chybý nějaký soubor tak jsme ho stáhnul doistaloval jsem ten soubor ale program Google Sketch Up pořád nejde nastalovat proč.

Nejlepší odpověď
beer

Neznám tvůj systém, ale např. Google Sketch Up 6.0 Free CZ není pro W7.
Další možností je stávající odinstalovat a stáhnout odjinud, třeba:
http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/CAD-a-technika/sketchup/
Je tam i domovská stráka, pokud bys chtěl. Uživatelům to ale jede i bez jejího využití.