Weroniq

Některé řasy se mi stáčí do oka, co s tím?

v poslední době mi rostou řasy různě přes sebe nebo se stáčí do oka a nechci je vytrhávat, zas tolik jich nemám, ale dráždí mi při mrkání oči s kontaktníma čočkama

Nejlepší odpověď
Syd

natočit (kleštičkama, nebo by mohlo stačit jenom řasenkou) se zpevňovačem (nebo tužidlem, nebo jak se tomu říká :-p )

Další odpovědi
Džuls

Klieštiky pomáhajú, naozaj. Alebo skúsiť kozmetický salón- trvalú na riasy. Kozmetička ti ich pekne vytočí a na nejaký čas máš pokoj 🙂