Likafina

Nekomerční použití?

Dobrý den. Na stránkách teamviewer jsem si dala obvládat vzdálený pc – a připojila se na svůj doma.
Ovládám ho z pracovního pc u zaměstnavatele a je tu napsáno, že je to pro nekomerční použití. Může z toho být problém? Nic jsem neinstalovala jen jsem se připojila online.

Moc díky za rady 🙂

Nejlepší odpověď
badisko

nee problem stim nebude ..

Další odpovědi
odpomass

Nekomerční použití = nesmíte tuto aplikaci používat k výdělečné činnosti = nesmíte pomocí této aplikace podnikat ⇒ Toto se vás zcela jistě netýká.
To, že se připojujete v pracovní době do domácího pc, to už je zase na jinou debatu (jak dlouho/jak často/ví o tom zaměstnavatel? a­pod.)

novinář

Nevím jaký by v tom měl být problém… nepoužíváš to pro komerční účely takže není problém.