Avatar uživatele
MonkeyKing

Několik málo informací o kočkách

Nechá se každá kočka hladit? Spíše stará nebo mladá? Jaká rasa je taková nejlepší na mazlení?

Bude kočka trpět, pokud bych se o ni staral 2 měsíce a pak bych ji musel dát pryč?

Co když nemám přím kočičí žrádlo – co kočky žerou z lidské potravy a pochutin (piškoty, ovoce atd.)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3949 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Několik málo informací?
Např. tady www.jamis-kocky.net se dozvíš dost o povahách jednotlivých plemen a různé jiné informace.
Některá plemena jsou mazlivější a některá naopak. Nejvíc se asi tulí bezsrstá plemena (co jim také zbývá, že?) ale to si nastuduj na odborných portálech.

Jestli mohu připsat vlastní názor, tak hlavně to, že pokud si chceš pořídit domácího mazlíka na dva měsíce, tak to raději nic.

Z „lidského“ jídla je pro kočku dobré a vhodné syrové libové maso, sýry, trochu tvarohu atd. Hlavně není vhodné podávat dospělé kočce mléko.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

piškoty jí málokterá kočka možná jen s jogurtem,
ale z lidké potravy má ráda vařené kuřecí maso, drůbeží játra
ty vždy usmažím na pánvi a hovězí maso občas syrové ..
důležité je kočičku pravidelně 2× ročně odčervit a kupovat něco
blešky, klíšťata, ušní svrab např.Advocate jsem koupila nyní já..
http://www.mi­ciny.cz/clanky/vy­ziva-a-krmeni-kocek-49/jak-a-kdy-krmit-kocku-4472/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Každý jedinec je jiný, některá se nechá hladit ráda, jiná ne, dokonce se to mění věkem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek