MonkeyKing

Několik málo informací o kočkách

Nechá se každá kočka hladit? Spíše stará nebo mladá? Jaká rasa je taková nejlepší na mazlení?

Bude kočka trpět, pokud bych se o ni staral 2 měsíce a pak bych ji musel dát pryč?

Co když nemám přím kočičí žrádlo – co kočky žerou z lidské potravy a pochutin (piškoty, ovoce atd.)?

Nejlepší odpověď
anonym

Několik málo informací?
Např. tady www.jamis-kocky.net se dozvíš dost o povahách jednotlivých plemen a různé jiné informace.
Některá plemena jsou mazlivější a některá naopak. Nejvíc se asi tulí bezsrstá plemena (co jim také zbývá, že?) ale to si nastuduj na odborných portálech.

Jestli mohu připsat vlastní názor, tak hlavně to, že pokud si chceš pořídit domácího mazlíka na dva měsíce, tak to raději nic.

Z „lidského“ jídla je pro kočku dobré a vhodné syrové libové maso, sýry, trochu tvarohu atd. Hlavně není vhodné podávat dospělé kočce mléko.

Další odpovědi
briketka10

piškoty jí málokterá kočka možná jen s jogurtem,
ale z lidké potravy má ráda vařené kuřecí maso, drůbeží játra
ty vždy usmažím na pánvi a hovězí maso občas syrové ..
důležité je kočičku pravidelně 2× ročně odčervit a kupovat něco
blešky, klíšťata, ušní svrab např.Advocate jsem koupila nyní já..
http://www.mi­ciny.cz/clanky/vy­ziva-a-krmeni-kocek-49/jak-a-kdy-krmit-kocku-4472/

autacek

Každý jedinec je jiný, některá se nechá hladit ráda, jiná ne, dokonce se to mění věkem.