Někdy z ničeho nic nefunguje zvuk Youtube a jiných videii na Internetu. Čim to je?

Dobrý den
Poslední dobou mám problém s audiem na mém notebooku. Když dostanu chuť si poslechnout písničky na YouTube,častokrát se stává,že mi u nich nejede zvuk – zvukový panel na YouTube pro regulaci hlasitosti mám přitom na 100% a i u notebooku mám plnou hlasitost – ale zvuk nejde. Musím třeba restartovat počítač nebo vypnout prohlížeč a pak to zase z ničeho nic zase funguje.. Jinak když si tu hudbu pustím z počítače,jede normálně,bez problému. V čem je chyba?

Odpovědi
badisko

Jses tady veden jako pokrocily a jeste jses nenaucil pouzivat sedou listu ?..Tak tady . http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nefunguje%20zvuk%20­na%20yoytube

anonym

badisko: Prosil bych,aby jste přestal – jsem zde sice pokročily,to ale neznamená,že budu znát všechny funkce – navíc,do téhle doby jsem nevěděl,že tady je funkce vyhledavání otázek ..

badisko

seda lista se tady resi X krat dene !!