Někdy se mi stane,že mám od rána smlolný den. Jak tento celodenní tok špatných událostí a smůly zvráti,otočit k lepšímu?

Nejlepší odpověď
fcoop

Buď hurá do hospody,nebo se zazdít ve sklepě.

To má každý.Říká se tomu „Den Blbec“.
Proti tomu se bojuje špatně,takže ty „rady“ zezhora nejsou zas až tak stupidní.

Další odpovědi
Kerynka

Někdo má štěstí někdo ne pokud po ránu máte smůlu tak to funguje automaticky celý den ale věřím že jeden den :) budete mýt štěstí ! Usmívat se !

anonym

Zacit sam u sebe. Jakmile se budete mracit… nadavat na vsechno a vsechny … bude se to same dit vam. ( upozornuji , ze jsem na tohle vazne " blazen " a verim , ze jakou energii vydavame , takova se nam vraci ). -iv-