MiluskaN3

Někdo zkušenosti s nakupováním od Flamingopark?

Máte někdo zkušenosti s nakupováním z www.flamingopar­k.cz?

Odpovědi
Xenka

Nakupovala jsem tady plno oblečení a doplňky a určitě doporučuji, oblečení je z přírodních materiálů, takže se v tom oblečení cítíte ještě lépe :)

Bukvice

Objevila jsem článek o šatech z flamingoparku: http://www.atrak­tivni.cz/clanek/je­den-kufr-staci-kdyz-mate-variabilni-saty
Ty šaty jsou moc pěkné a praktické.

Staaafu

Já jsem tady kupovala manželovi trička a nemůže si je vynachválit, navíc mu moc sluší :)))

Margarett

Jejich oblečení je moc krásné! Když jsem narazila na šaty, které můžeš nosit na několik způsobů, tak jsem z nich byla unešená! :)

DomcaJe

Určitě doporučuji, na mě to sice není, ale kolegyně z práce v tom vypadá skvěle! :)