jsemjá

Někdo říká, že se tady situace s nahlašováním otázek zlepšila, ale mě příjde že teď se opět vrátila, máte to stejně?

Někdo říká, že se tady situace s nahlašováním otázek zlepšila, ale mě příjde že teď se opět vrátila, máte ten samý pocit?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Kdo je ten „někdo“ a z čeho usuzuješ, že situace byla lepší? Ba naopak, je to čím dál, tím víc horší a bude, dokud správce, tedy admin, neudělá těm rádoby vyznavačům „kodexu“, stopku.

Další odpovědi
Kepler

Když to vezmu v delším časovém horizontu, tak mám dojem, že se situace o něco zlepšila. Ale možná je to tím, že si teď dávám větší pozor na to, co do příspěvků píšu. Takže relevantnější by byla otázka na NEOPRÁVNĚNĚ nahlašované příspěvky.

ElonMusk

Na YahooAnswers by se tohle nestalo. Toto je bohužel bolševický web, kde se jede cenzura a mazání příspěvků.

Hlada

Každé internetové fórum se musí nějak usměrňovat, aby si udrželo informační hodnotu. Většinou se to děje pomocí adminů nebo moderátorů. Majitel zdejších stránek zvolil možnost nahlašování ověřenými účastníky, kterých je ale velké množství a z toho vyplývá možnost anonymního zneužívání. Myslím, že jde spíš o nedomyšlený systém, než o cílenou cenzuru.