Avatar uživatele
jsemjá

Někdo říká, že se tady situace s nahlašováním otázek zlepšila, ale mě příjde že teď se opět vrátila, máte to stejně?

Někdo říká, že se tady situace s nahlašováním otázek zlepšila, ale mě příjde že teď se opět vrátila, máte ten samý pocit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1386 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hufnágl

Odpoveď byla označena jako užitečná

Kdo je ten „někdo“ a z čeho usuzuješ, že situace byla lepší? Ba naopak, je to čím dál, tím víc horší a bude, dokud správce, tedy admin, neudělá těm rádoby vyznavačům „kodexu“, stopku.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jsemjá Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Když to vezmu v delším časovém horizontu, tak mám dojem, že se situace o něco zlepšila. Ale možná je to tím, že si teď dávám větší pozor na to, co do příspěvků píšu. Takže relevantnější by byla otázka na NEOPRÁVNĚNĚ nahlašované příspěvky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ElonMusk

Na YahooAnswers by se tohle nestalo. Toto je bohužel bolševický web, kde se jede cenzura a mazání příspěvků.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hlada

Každé internetové fórum se musí nějak usměrňovat, aby si udrželo informační hodnotu. Většinou se to děje pomocí adminů nebo moderátorů. Majitel zdejších stránek zvolil možnost nahlašování ověřenými účastníky, kterých je ale velké množství a z toho vyplývá možnost anonymního zneužívání. Myslím, že jde spíš o nedomyšlený systém, než o cílenou cenzuru.

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek