miape

nekdo nejaky tip na rozdvojku interneu?

Z routeru vede kabel s netem… nevite, cim by se dal rozdvojit? :D

Doplňuji:
Ma, ale z kazdy vede do jiny mistnosti a zrovna v ty jedny mistnosti by se mi hodily ty kabely dva :(

Nejlepší odpověď
anonym

Switchem nebo hubem.
Mimochodem – většina routerů už switch obsahuje (obvykle4 porty LAN) – nemá to i ten tvůj?
Doplňuji:
Pak např. tento – http://www.mi­ronet.cz/cqpo­int-cqc008-switch-8port-10100-mbps+dp163899/ – patří k nejlevnějším na trhu, ale je plně postačující na 100 Mbit Eth.
Připojíš jedním kabelem k routeru a pak z něj můžeš připojit dalších až 7 zařízení, DHCP (atd) projde.
Samozřejmě si ale můžeš pořídit libovolný dražší.

Další odpovědi
Lamalam

Proč rozdvojku? Další kabel jednoduše zapoj do dalšího volného portu LAN.

Hamon

Vymen router za wi-fi router a mas po starostech. Ale nezapomen na zabezpeceni.