Lulinaa

Někdo něco o Mechovu? (HC HRADEC KRÁLOVÉ)

Ahoj! Mám psát slohovou práci. KRITIKA. na téma: Fanoušství kontra agrese.
Napadlo mě do toho zapojit fanoušky HC HRADCE KRÁLOVÉ :D tzv. MECHOVU. Každý kdo aspon trošku sleduje hokej, ví co jsou zač (tím nechci házet všechny do jednoho pytle O.o )Chci Vás poprosit o nějaké názory na ně:) Popřípadě ještě na TŘINEC, PARDUBICE♥, KARLOVY VARY,…
Děkuji moc :)

Odpovědi
Yavin

Když jsem jednou viděl hradecké fanoušky, tak mi skoro přišlo, že na stadion jdou kvůli pivu a ne kvůli hokeji a fandění.

Pardubicím nepřeji, ale musím uznat, že fanoušci tam jsou skvělí, a pokud vím tak výtržnosti také nedělají. Tak to má být.

Co se týče Karlových Varů, tak myslím, že jich od vítězných sezón celkem ubylo, ale tak už to chodí.

Jinak s těmi hradeckými „fanoušky“ by si mohli podat ruku někteří z Plzně. Třeba házení toaleťáků na led, tím svůj tým určitě podpoří.

msi

Napiš jak se nám v Hradci poprali fanoušci „HK vs. Zlín“ … 5:1 PRO DOMÁCÍ :P se to tam servalo..

Lamalam

Dříve jsem na hokej dost chodila a nejlépe jsem se vždycky cítila v Litvínově. Tamní fanoušci mi vždy připadali jako nejpřátelštější a nejtolerantnější. Naopak nejhorší pocity jsem měla z fans Sparty, Slávie a Vítkovic.