Někdo mi ukradl nápad za který bych si mohl postavit dům!

Vždycky jsem tvrdil že
mimozemšťané neexistují
mimozemšťané existují, ale dosud nedošlo ke kontaktu
mimozemšťané existují a část lidstva s nimi komunikuje.

Bohužel pan Dimitar Sasselov byl natolik neslušně sprostý, že s mým tvrzením horem pádem běžel do Harwardu aby se pochlubil co vymyslel.
Doplňuji:
Ještě mám v záloze další vysvětlení:

mimozemšťané neexistují a část lidstva s nimi komunikuje.

Nejlepší odpověď
Alesh

No ale to si musíš stěžovat u pana jménem Enrico Fermi, ale ten už je přes 50 let po smrti. Takže bys musel vysvětlit nejprve to, jak ti to ukradl, když to vymyslel ještě před tvým narozením! 🙂

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/258096-inteligentni-zivot-ve-vesmiru-je-nejspis-mlady-a-lidstvo-je-na-spici-vyvoje.html?ref=zp­ravy-dne

Další odpovědi
Drap

Tak to máš tedy smůlu