df

Někdo mi telefunuje a jsem nedostupný. Přitom mám telefon zapnutý a signál mám. WTF is that?

Tesco mobil. Pak mi přijde sms, toto číslo se vam pokoušelo dovolat. Kde je problém? Řešili jste to nekdo?

Odpovědi
elkon

Pokud po restartování telefon funguje, je to chyba telefonu.

Dochy

Stává se a nemusí to být chyba telefonu. Ony ty brány také nejsou extra spolehlivé… Pamatuju před lety že tu byla oblast kde telefon chytal silný signál pro 3G, ale data nefungovala. V oblasti jsem musel používat 2G. O2 na to kašlalo. Když jsem volal a chtěl ohlásit poruchu, tak se ptali na mou adresu… Ale já jsem tady na vlakovém nástupišti… My musíme zadat adresu kde je problém… Tak jsem nadiktoval něco z blízkého domu. Stejně nic nevyřešili a problém padnul až s příchodem LTE.