zjentek

někdo mi dálkově ovládá kameru i mikrofon :-o

..a teď jsem se našla na síti i s celým mým zázemím v pracovně ..co teeď?
Doplňuji:
arygnoc: no jo, jenže tam na sobě nemám vůbec žádný oděv ..co tééď?
mowla: nechápu ..odpoj péčko od sítě a reinstaluj je?

Nejlepší odpověď
anonym

Odpoj pecko od netu a reinstaluj je – nejrychlejší a nejlevnější varianta, jak se momentálního sledování zbavit.
Do budoucna – nainstaluj si slušný antivir a naopak neinstaluj kdeco, na co na netu narazíš (neklikej bez rozmyslu na jakékoli „OK“)!
Doplňuji:
Nikoli „péčko“ – ale pecko, tedy PC, počítač…
😉

Další odpovědi
arygnoc

dávať si pozor.

riešim mechanickým prekrytím (pre istotu).

ale dá sa aj prelepiť.
Doplňuji:
pozor najmä na flashové aplikácie – skontrolujte si nastavenie, či tam nemáte povolené používanie kamery a mikrofónu.
tie to rady robia.

Reezo

Není to náhodou trestný čin, když vás někdo takhle sleduje a poslouchá? teoreticky, by se tím mohla zabývat i policie.

arygnoc

jo. a ešte:

prečo sem nehodíš link?

:DD

zjentek

to by ti došlo, hned jak by sis to prohlédl ,D

arygnoc

jj.

;)

arygnoc

no. trapas.
neber si nb do vane.