hapiky

Někdo má rád holky, jiný zase vdolky. Je pravda, že s postupujícím věkem je to opačně?

S postupujícím věkem jsou preferovány raději ony vdolky než holky?

Nejlepší odpověď
annas

Podobná otázka
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radsi-holky-nebo-vdolky

Neplatí obecně, protože chutě se mění. Někdo dá místo vdolků předdnost buchtám s mákem, jiný holduje čaji nebo kávě. ,

I u starších mužů je vidět,, že některý bez ohledu na věk upřednostňuje holky, pokud ho polapí některá zlatiokopka, která mu třeba i vdolky upeče.

Ale muž uvěří, že i třeba v šedesáti může být mladý.

Další odpovědi
pusinka50

Znala jsem jednoho, který v 57 letech má stále moc rád holky. Ten ani nemusí vůbec jíst, hlavně aby „dostal“ holku, byť třeba jen na pár hodin. Tomu to zůstane až dokud bude „moct“. Nevím, jak se tomu říká, u žen je to nymfomanka, jak se říká chlapům?

Klaproth

Nerozumím dotazu. Opačně má být co? Někdo má rád vdolky, jiný zase holky? Význam je stále stejný.

marci1

Někteří jedinci mají rádi holky, i vdolky, bez ohledu na věk. 🙂

Kepler

Kdo chce, porozumí. Ano, dříve jsem měl radši holky, proto jsem byl hubenější (kategorie docent) a hubenená byla i šrajtofle. Jako důchodce mám už radši vdolky, proto jsem přescent, zatímco šrajtofle zůstala stejně hubená.

Muffz

Holky přichází a odchází, vdolky zůstávají. Navíc se s tebou nehádají a dělají ti jen radost.

… Takže je to logické.

Kelt

Myslím, že by se to mělo střídat. Chvíli holky a chvíli vdolky. Vdolky by se měly jíst čerstvé u holek platí taky od do. A kolik zvládneme holek nebo vdolků to je individuální

Emefej

Jak by to znělo opačně? Nikdo nemá rád holky, jiný zase vdolky? Na co ses vlastně chtěl zeptat?

Arne1

I s postupujícím věkem mám rád holky i vdolky. Většinou víc to co je zrovna po ruce.

Danina65

Podezírám určitý počet mužů z toho, že mají rádi holky s jejich vdolky.Popř opačně.

Kepler

pusinko: tygři dámských ložnic, proutníci, ve Slezsku předupnici a ještě všelijak jinak 🙂

pusinka50

Keplere, proutníci, ano, to je dobrý název. Ale to je už nemoc, existují pro to odvykací zařízení s léčbou. Tak by nemoc měla mít odbornější lékařský název…?

hapiky

Doplním: Buldozer ženských srdcí a Trhač panenských blan.

RyuzakiKate

Satyriáza!