Avatar uživatele
hapiky

Někdo má rád holky, jiný zase vdolky. Je pravda, že s postupujícím věkem je to opačně?

S postupujícím věkem jsou preferovány raději ony vdolky než holky?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1 před 2484 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Podobná otázka
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radsi-holky-nebo-vdolky

Neplatí obecně, protože chutě se mění. Někdo dá místo vdolků předdnost buchtám s mákem, jiný holduje čaji nebo kávě. ,

I u starších mužů je vidět,, že některý bez ohledu na věk upřednostňuje holky, pokud ho polapí některá zlatiokopka, která mu třeba i vdolky upeče.

Ale muž uvěří, že i třeba v šedesáti může být mladý.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Znala jsem jednoho, který v 57 letech má stále moc rád holky. Ten ani nemusí vůbec jíst, hlavně aby „dostal“ holku, byť třeba jen na pár hodin. Tomu to zůstane až dokud bude „moct“. Nevím, jak se tomu říká, u žen je to nymfomanka, jak se říká chlapům?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Nerozumím dotazu. Opačně má být co? Někdo má rád vdolky, jiný zase holky? Význam je stále stejný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Někteří jedinci mají rádi holky, i vdolky, bez ohledu na věk. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Kdo chce, porozumí. Ano, dříve jsem měl radši holky, proto jsem byl hubenější (kategorie docent) a hubenená byla i šrajtofle. Jako důchodce mám už radši vdolky, proto jsem přescent, zatímco šrajtofle zůstala stejně hubená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Holky přichází a odchází, vdolky zůstávají. Navíc se s tebou nehádají a dělají ti jen radost.

… Takže je to logické.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Myslím, že by se to mělo střídat. Chvíli holky a chvíli vdolky. Vdolky by se měly jíst čerstvé u holek platí taky od do. A kolik zvládneme holek nebo vdolků to je individuální

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jak by to znělo opačně? Nikdo nemá rád holky, jiný zase vdolky? Na co ses vlastně chtěl zeptat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

I s postupujícím věkem mám rád holky i vdolky. Většinou víc to co je zrovna po ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

Podezírám určitý počet mužů z toho, že mají rádi holky s jejich vdolky.Popř opačně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

pusinko: tygři dámských ložnic, proutníci, ve Slezsku předupnici a ještě všelijak jinak 🙂

před 2484 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Keplere, proutníci, ano, to je dobrý název. Ale to je už nemoc, existují pro to odvykací zařízení s léčbou. Tak by nemoc měla mít odbornější lékařský název…?

před 2482 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Doplním: Buldozer ženských srdcí a Trhač panenských blan.

před 2483 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Satyriáza!

před 2483 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek