Kápo chápeš

Poradíte pořádný horror?

Nejlepší odpověď
Rokio

filmy: Saw, To
PC hry: Amnesia

Další odpovědi
Edison

Telervizní noviny na Nově.

quentos

„Někdo kdo poradi pořádný horror?“

… ano, někdo takový zcela určitě existuje.
Cituji z červeného pole, které vyskočí po zadání chybně formulovaného dotazu: „Otázka by měla být celou větou, ne pouze fragment“.
… jinak bych ti poradil se třeba obrátit na odborníka přes horory v Tanzanii. Nespecifikovals kde, tak je ti to asi jedno.

Kelt

Co je podle tebe pořádný? Je dobře udělaný, všechno je tam nalajnované? A jakého typu má být? Podřezávání lidí, hodně krve. Scifi nebo mutanti? Upíři? Kde se to má odehrávat? Kdo má vyhrát na konci filmu? Mají tam být Zombie, přestřelka, chceš pop cornový horor nebo takový, kdy se doslova posereš strachy na nebudeš mít na čtrnáct dní chuť něco sníst?

mosoj

Brzy bude. Dočkej léta a přej si vodu.

agentpv

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=FW6JK0_7fSM – major Zeman – studna

https://www.csfd­.cz/film/6869-zahada-blair-witch/prehled/ – záhada Blair-witch

nyjono

Horrory nejsou určené dětem. Chápeš?