dust8

Někdo je milionář a někdo stovkář či tisicovkář?

Nejlepší odpověď
Kelt

A někdo korunář, desetikorunář a podobně. Ale záleží na stavu účtu, ne na momentálním stavu . Já jsem teoreticky milionář, ale prakticky potřebuje sehnat pár desítek tisíc.

Další odpovědi
led

Niekdo môže byť milionár a mať prázdne vrecká.
Milion km lietadlom (platených zamestnávateľom) a mať podpriemerný plat zamestnanca. Kto je to potom? milionár, alebo „žobrák“ s ročným platom 6000 USD tj.139 314 CZK?
medián mezd v roce 2019 je 27 582 Kč

„stovkár“ môže byť plavec na 100m a „tisícovkár“ zas horolezec šplhajúci sa na hory nad 1000m