fcoop

Někdo by měl začít......gra­tuluji Annas.A jedeme dál,močálom čornym,podél bílých skal.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

Děkuji za gratulaci i vaši podporu. Jsem opravdu příjemně překvapená.

Uvědomila jsem si, že někdy je nutné jít po nesprávné cestě, abychom se mohli správně a rychle vrátit… Tak se stalo …

Půjdu s vámi dál močálem černým, podél bílých skal a věřím, že mé rozhodnutí bude správné…

Ještě jednou díky.

Další odpovědi
Andělé

Ano

Ájooo…
Annas,moc moc gratuluji k tolika zaslouženým bodíkům! Dál prosím rozdávejte moudro,kterého nikdy není dost…
Přeji jen to nejlepší,hodně sil,klidu a pevného zdraví 🙂

  • iv-,já miluji Annas,je moje a mladší má přednost!! 🙂

tom004

Ano

Rád se přidám,ale asi jsem pomalejší,poučte mne,nevím k čemu.

anonym

Ano

Miluji vas Annas !!
( skoda, ze jsem zenska ) . ;-(

  • iv-

vagra

Ano

Annas, přidávám se ke gratulantům.
Bezesporu patříte k těm, kteří si blahopřání zaslouží.
Navíc věřím, že formulace blahopřání, podána fcoopovou svéráznou parodií na Vrchlického verše, dosáhla u Vás toho, čeho měla. 😁

anonym

Ano

Ad tom, první zaslouženě porazila rekord 50 000 bodů. Sice tam už žádné medaile nekynou, ale zato titul premiantky.
Stačí občas juknout na žebříček, jak vidno jiní to stihli před námi.

dudu

Ano

Milá paní Annas, velmi si cením Vašich znalostí, trpělivosti a obdivuhodné urputnosti.

Jikra

Ano

Já bych taky rád pogratuloval,smekám a hluboce se kloním.Vynika­jící práce!

anonym

Ne

Gratulace nestačí,nevím,co přidat více,pomyslnou kytičku?To potěší každou ženu,tady ale ani pugét nestačí.Díky annas.P.S.Holky,no tak,neperte se,je přeci jen naše!

pokazdejinak

Ano

taky gratuluji annas… jsme rádi, že vás tu máme :)

led

Ano

Prajem ďalších 50 000
navzdory vichrem, bouřím, hrdě kráčím dále

ten který je

Ano

Gratuluji.Že by platina?;-)

Děda Louda

Ano

A když jsme u těch klasiků; čas oponou trh' a obecenstvo již pranic nezajímá zápletka prvního jednání.

kropitko

Ano

Já také moc gratuluji, jsem ráda, že tu jste Annas.

štamgast

Ano

Co si pamatuji, tak první reakce, patrně na její navrát, už tu byly před třemi týdny.

rosinka

Ano

Gratuluji, annas!

Natee

Ano

Připojuji se ke gratulacím. A absolutně nechápu, jak jsi toho dosáhla.. =)

Illines

Ano

quentos

Ano

Neguš

Ano

aramah

Ano

johana 56

Ano

rosinka

Nevím, jestli tady na to ještě někdo zareaguje, ale já jsem holka zvědavá, takže – annas, jakou že jste to šla nesprávnou cestou???

annas

Rosinko, přišla jsem jako annas, přes kerberus (to nebylo to správné řešení) jsem se vrátila jako annas. Nedávno se o tom diskutovalo…

fcoop

Aktuálně – 50010 bodíků.

anonym

ad tom, možná jsi přehlédl avizo…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jeste-jedenact-a-bude-to-co-to-bude

tom004

Dík za poučení,polepším se,ale fakt je,že moc nekoukám kdo kolik má bodů.A to avízo,to bylo na „křišťálovou kouli“. :)))

anonym

Když už jsme u těch počtů, tak i s body za Kerberus by to dělalo přes 83 tisíc bodů, admini zmínili, že později zváží sloučení skóre.

Andělé

  • iv-,taky nejsem na ženský,ale Annas jsem si přivlastnila§ Je moje,moje,moje!!!­..:-))

anonym

Andele, tak si ji rozkrojime ! 🙂

Andělé

  • iv-,Vás také miluju,ale jsem lakomá,já se nedělím,chci Annas celou,celou!!!:-))

Jami s -iv-,porozhlédněte se se po někom jiným…:-D)

anonym

I prd,bude třeba čtvrtit!!

annas

Holky, zase tolik vzácná nejsem, ale také vás mám ráda. Holky – je moravské slovo, užívá se i u vás v Čechách?

led

Kúsok, prosím pošlite aj na Slovensko, ďakujeme

Andělé

Pošlem Vám doktora a úplně celého…:-))

anonym

Andele, vy jste me rozchechtala. !! 🙂
Obavam se , ze si ho budeme prehazovat jako horky brambor. 🙂 -iv-

Andělé

  • iv- a doktor se také směje? 🙂

Ten bude lítat jak pinponkový míček..ale pssssssssssss­ssssssssssssssst…:-))

anonym

Až kousek vydoluji,pošlu!

Andělé

Annas,právě,že vzácná jste,tak se kvůli Vám i klidně popereme:-))
Holky je krásné slovo,také ho používáme.Jsme holky i v důchodu…:-))

anonym

Ja jsem take holka. Ale jsem jeste neco navic : Jsem totiz : Prdla holka ! 🙂

Andělé

A já má něco navíc,héč. Já jsem holka s dlouhým vedením..:-)

annas

Děkuji za Vaši důvěru, kterou mně projevujete, i milá slova, která potěší … plné kapsy překvapení a radosti …

anonym

Stránky s popanswers navštěvuji vyloženě z lenosti začít něco dělat. Spoustu věcí se dělá samo. Ale některý věci se samy nedělají. To záleží na mě. Paní Annas, moc se stydím. I tady. Víte, mám tendenci vyjadřovat zásoby z pravé hemisféry a mám s tím potíže. Zrovna teď, vidíte to. Abych nezdržoval. Patříte sem každopádně. I když tím ztrácíte svůj čas, přesto přijdete s něčím novým. Jste opět zde. A já Vás mám v zorném úhlu že jste zdravá a přítomná. Doufám, že se budete obratně vyhýbat hádkám tak, jak vám to radil Kenyrts. Ono Vám to nikdy neslušelo. Navíc jsem Vám nevěřil. Ale když jste obnovila svůj profil, vím kdo jste a věřím Vám. Něco se stalo. Také se připojuji ke gratulaci. Dvě deci Portugalu na Vás.

  • j-

aramah

Paní annas vše už je řečeno, co dodat?
GRATULUJI jsem ráda že jste zde.