Avatar uživatele
Vanda6

Někde jsem četla, že když si při menstruaci dám ocet, tak přestanu krvácet. Nevrátí se mi to za pár dnů?

Doplňuji:
K tvému překvapení je mi 26let a věř, že nejsem tak blbá, ale už nevím co mám dělat, protože jedu na dovolenou a mám to dostat zrovna tam…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3536 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Docela by mne zajímalo, kolik ti je let a jaké pochody se ti honí hlavou (myšlenkovými bych je neoznačil)…
:-O
Prozradím ti novinku*) – menstruace je děj, při němž se tělo zbavuje odumřelého vajíčka a části děložní sliznice – aby se:

  1. děloha připravila na další menstruaci
  2. tělo nenakazilo při hnití vajíčka a sliznice v děloze

Takže takové experimentování, na něž se ptáš, hraničí se sebepoškozováním a hazardováním nejen s možností otěhotnění v budoucnu, ale přímo s vlastním zdravím…!
___
*) pokud tě zajímají další podrobnosti, kukni třeba na http://www.men­struace.i-pruvodce.eu/obecne-o-menstruaci.php (případně další weby), poptej se rodičů, lékaře…
Doplňuji:
Oprava: a) děloha připravila na další OVULACI
😉

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

moje přítelkyně na to brala vločky ..bohužel se jí to vždycky vrátilo
Doplňuji:
..pardon, vložky

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

A stejně nevěřím…
Je to těžko pochopitelné pořadí důležitosti. Zábava x zdraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Dej si ocet, nejlépe s tlačenkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Svatá prostoto.
Už několik desetiletí (co já vím) ti to může lékař injekcí posunout .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hubice

jak vyvolat menstruaci neake babské rady

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

A – mimochodem – opravdu nechápu, jak může šestadvacetiletá a – dle vlastních slov – nikoli blbá holka, vymýšlet takový fťákoviny – namísto konzultace s lékařem…
😁

před 3536 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mno…
😉

  1. zajdi za doktorem – existují medicinské prostředky (vyzkoušené, žádné šarlatánštiny), které mohou menzes oddálit a nebo naopak vyvolat dříve
  2. pokud užíváš HA, je nejsnazší menzes posunout jejím vynecháním nebo naopak – kontinuálním užíváním delší dobu (ale to ti ten doktor, případně, poradí taky)
  3. netuším, jaký průběh má tvůj menzes a co hodláš na dovolené provádět, ale běžně by mohly postačovat tampony či menstrační kalíšek, ne?

😉

před 3536 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek