Poklička

Nekazíme si zrak?

Díváme se občas,ne každý den na přírodopisné filmy 3D přes příslušné k tomu určené brýle,nekazíme si či nepoškozujeme si tímto zrak či oči?

Nejlepší odpověď
mosoj

Prosím jak se ničí zrak koukáním na TV.
Zrak se unavuje a opotřebovává jako téměř vše. Pokud cítíš únavu očí, zapíchni to a jdi do lesa. Je to stejné jako u počítače.

Další odpovědi
tyrox

Určitě tam nějaký podíl na ničení zraků bude.Nová technologie prý ničí zrak pořád a pořád méně,ale mně to tak nepřipadá myslím si že nové technologie (jako třeba 3D) ničí zrak taky.

Jana5678

Podle mě sledování TV a dlouhé koukání do monitoru počítače vždy unaví oči, a tak je potřeba se dívat v rozumné délce. Prostě jak se říká všeho s mírou a na počítač je dobré používat brýle, co eliminují modré světlo. Já si ještě oči chráním polarizačními brýlemi, které jsem si koupila na internetových stránkách https://www.ho­tovebryle.cz/ a jsem s nimi velice spokojená.