bolak

Nejzajímavější kniha kterou jste v poslední době četli?

Nejlepší odpověď
quentos

podle toho, co je to „v poslední době“. Rozhodně by k nim ale patřil „Život před sebou“ Émila Ajara.

Další odpovědi
anonym

Pohádka Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Neuvěřitelně zkonstruovaný děj s neexistujícími lidmi se zvláštními schopnostmi. Tato pohádka mě nutká k přemýšlení, jak jeden člověk takřka z ničeho poskládá něco tak nádherně obyčejné vyprávění, či báseň, něco tak složitého na co by dnes nikdo neměl čas ani náladu. Děj plný lidských vlastností, o manipulaci, o charakteru. Proto jsem si dal práci s úpravou a efekty původní rozhlasové pohádky jenž byla v mono, z roku 1972. Nevím, nakolik je dovoleno vylepšovat s citem něco zastaralého. Aby mě někdo nezabil proto, že se to nesmí.

huxa

Dexter.

Awe

Nevím zda-li to bude to pravé ořechové…Ale docela mě zaujala kniha s výpovědí doživotně odsouzených vězňů.„Na doživotí“ vím že to není přesně co hledáš ale kniha to je :P

redy

kuchařku ale děj mi nějak vyšuměl :D