BEAES

Nejvíc sexy mužské povolání

Která to podle vás jsou??
Doplňuji:
Je tu moře otázek, které tu už možná padly, ale jsou tu i noví uživatelé, kteří by třeba také rádi odpověděli, nechápu, proč tu skalní tak prudí a určují pravidla.....­..pokud jste už odpovídali, tak si laskavě otázky nevšímejte a nechte tu ostatní žít. Pěkně to tu upadá a mnozí už tu ani nechodí, je tu děsná atmosféra.

Nejlepší odpověď
led

mimo bodovania
pri minulých odpovediach ma prekvapilo sexi povolanie – ochrankár u prezidenta
to preto, že v náplni práce má:
hluchý, slepý, nemý, rýchly a vždy pripravený (aj umrieť)?

Další odpovědi
terry

25 dní je velmi krátká doba, pro opakování otázky.
A pokud je tu pro někoho děsná atmosféra, tak proč sem chodí???

Bunnik

Tahle otázka už tu padla:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktere-muzske-povolani-je-nejvic-sexy
Doplňuji:
Zrovna tahle otázka tu byla ani ne před měsícem…

Navíc kdo chce, ať odpoví… to, že jsem sem vložila odkaz na jiné odpovědi nikomu nenařizuje se svojí odpovědi zdržet.

ReHu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktere-muzske-povolani-je-nejvic-sexy
Doplňuji:
Nemohu dát bodík terry, protože je napojená na stejnou síť, ale souhlasím s ní.