Avatar uživatele
helcaify1

Největší rozhodnutí

Jaké jste v životě udělali své největší rozhodnutí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Anuket

Největší rozhodnutí? Nejspíše stěhování přes celou republiku, byla jsem ještě na ZŠ, procestovala jsem sama půlkou republiky. Zprvu jsem se bála, že to byla špatná volba, ale nakonec zas tak špatně nevypadá… Druhé největší rozhodnutí mě čeká teď a to jsou děti (respektive plánování mimča), což teď vidím jako „profilové“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Člověk musí udělat za život spoustu rozhodnutí, ale které bylo to největší se často pozná až po mnoha letech. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

mezi největší rozhodnutí v životě patří závazky, který tě budou nějak omezovat a provázet tě nějakou érou tvého života. hypotéka, úvěr, svatba, velká investice, půjčka známemu atd… u každého je určitě zvýšené riziko, že to nebude fungovat tak jak si zprvu myslíme… jinak každej je individuální a má nastavené hodnoty úplně jinde… někdo třeba rád vyhledává závazky. osobně souhlasím s uživatelem Sůva, že za život je třeba udělat spoustu rozhodnutí, ale myslím si, že člověk dokáže odvodit důležitost již předem. stačí se nad tím zamyslet a podívat se na to z jiné stránky. na závěr bych dodal, že naše rozhodnutí ovlivňují emoce, které v tu danou chvíli máme…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

me nejvetsi rozhodnuti bylo,ze jsem se v osmnacti vdala,aniz bych musela,a po dvaceti letech jsem to skoncila.jen nevim,jestli to bylo dobre.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek