Avatar uživatele
kamila44444

nejúčinnější způsob hubnutí??

O vánocích jsem opravdu nabrala nějaké to kilo. Jde to i poznat. Prosím, co opravdu a nejvíce pomáhá na hubnutí břicha? Potřebuji spálit kalorie. Děkuji
Doplňuji:
No, já snědla skoro všechna cukroví už před vánocemi..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4133 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

  1. NAUČIT SE PLAVAT
  2. Koupit si pernamentku do bazénu, alespoň na 10× vstupů
  3. 3× týdně chodit PLAVAT, SVIŽNÉ (cca 1,5 m/s), střídat ZPŮSOBY-STYLY a alespoň 30 MINUT v KUSE

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Určitě to chce trošku omezit stravu, ale hlavně to chce dostatek pohybu – bohatě postačí pravidelné procházky a občas si třeba trošku zaběhnout – třeba ke konci procházky dosprintit domů. Sprint je lepší jak dlouhý úmorný vytrvalostní běh.
Učitě se vyvarutje různým práškům a elixírům, udělají víc škody, jak užitku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Nežrat… Nemyslím to ani trochu vulgárně! Ale naučit se jíst a ne se cpát jako nezavřená. To se pak nediv. Je ve tvém vlastním zájmu se naučit trochu krotit (ne omezovat!). A také přidat pohyb. Já se třeba v jídle absolutně nešidím, dám si vždy na co mám chuť a kdy chci – ale…neproležím Vánoce u bedny. Ne kvůli figuře, ale pro fyzičku a dobrý pocit. Zítra ráno frčím do bazénu, odpoledne tanec… A tak to mám pořád. Jakmile se budeš dostatečně hýbat, nebudeš se přecpávat (to půjde nějak samo od sebe), nemáš šanci tak rychle přibrat. Pak také – svaly rychleji spalují, takže pokud budeš mít vytrénované tělo, můžeš si s klidem dopřát vydatnější pochoutku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

běhej, přes leden to vyběháš a ještě budeš i silnější, …

běhej typem 8 sekund sprint, 15 sekund klus či chůze a takto aspoň 30minut

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jejej vždyť teprve začaly – a už řešíš hubnutí- tak se prostě nepřejídej a měj víc pohybu a pevnou vůli
Doplňuji:
tak pro takový je každá rada drahá – přecpeš se a pak chceš hubnout – to nemá význam jen si ničíš žaludek

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

živ se pránou !!!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

S manželkou jsme se taky rozhodli konečně zhubnout a ona objednala hubnující <a href=„https:/­/www.blacklat­te.cz/“>Black Latte</a> drink, který pijeme místo dopolední svačiny a ze začátku jsem tomu tedamoc nevěřil, ale máme díky němu už každý 5 kg dole, a to ani nijak zvlášť ani necvičíme, takže ideální pro mě 🙂 .

Avatar uživatele
Honzin8

Počkej… místo dopolední svačiny… a jako co zbytek jídla? To máte nějak upravený jídleníček? Není lepší kompletní hubnoucí program?

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Já osobně bych se sama na sebe spolehnout nemohla :D Je to prostě o tom, že já nemám vůli. Musím mít vše přesně nalajnované, jinak je problém a já nic nedodržím :D

Avatar uživatele
Cizecek.M

Já jsem teda zkusila hooooodně způsobů hubnutí… A jak to dopadlo? No tak, že jsem zhubla a za chvíli jsem měla všechno zpět :D takže tragedie. Co mi ale pomohlo, to je náhled na stravu. V tom mi pomohla dieta ketodiet. S ní jsem zhubla a teď jsem na LC stravě, kupuju jejich produkty a jsem spokojená naprosto maximálně :)

Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, je to nepříjemné, ale nevěš hlavu. Tohle téma po vánocích řešíme všechny. Ale já ti doporučím proteinovou dietu. Super je https://www.ke­tofit.cz/. S ní dáš dolů tolik, kolik sama chceš. Mrkni na web, najdeš ta veškeré info.

před 1509 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek