postcd

Nejúčinnější prostředky na čištění krve?

Například kopřivový čaj by měl být „dobrý na čištění krve“ a tak se chci zeptat jaké další levné pokud možno přírodní věci mohou pomoci udržet krevní oběh v perfektním stavu?

Nejlepší odpověď
Bedy

Prodávají se přímo směsi bylin, které obsahují byliny jako kopřiva, pýr, maceška či smetanka nebo pak jsem našel na internetu Brutnáka lékařského – http://www.pros­tezdravi.cz/cis­teni-krve-lecivymi-bylinami/

Jinak tu kůru doporučuju dělat tak 3 týdny, pak dát pauzu a pak zase 3 týdny.
Doplňuji:
Jo, na červenou řepu jsem zapomněl. Dělají se i kapky, ty jsou sice hnusné, ale měly by též být dobré na čištění krve.

Další odpovědi
anonym

Červená řepa

mosoj

Co to je čištění krve ?

Hlada

Nejúčinnější prostředek na čištění krve je dialýza. Pokud chcete vyčistit peněženku, určitě vám v každé lékárně účinně poradí.