Kazatel

Nejste zděšeni, jak je možné, že se do UK dostane bez sebemenšího povšimnutí takový náklad? Takto lze převážet cokoli?

Zaráží mne, z čeho jsou zděšeni politici, mě spíš děsí celý tento naprosto nekontrolovaný, či nekontrolovatelný systém. A je po vystoupení UK z EU předpoklad, že se podobným excesům zamezí?

Nejlepší odpověď
Arne1

O CO JDE?

Další odpovědi
aliendrone

Hele, já tě normálně nekritizuji za nevkládání odkazů (každý „něco máme“), jakkoliv si myslím, že u tebou pokládaných dotazů by se to DOST šiklo. Jenže tento dotaz je už za hranicí DEMENCE, vážně si myslíš, že víme co je „tento náklad“ a jak je možné, jestli se dostal do „Spojeného království“ nebo do „Univerzity Karlovy“ či někam jinam? Ty už to musíš mít ŘÁDNĚ vymetený, pokud si myslíš, že ano! :( :( :(

marci1

Zřejmě máš na mysli zadržení kamionu s 39 mrtvými těly z Bulharska. Na otázku, zda se jedná o migranty policie neodpověděla. Bohužel smutná realita. ☹
https://www.li­dovky.cz/svet/brit­ska-police-nasla-na-jihovychode-anglie-39-mrtvych-tel-v-nakladnim-automobilu.A191023_104­755_ln_zahrani­ci_vag

ivzez

Kazateli,

tady odkaz opravdu chybí.

Každý z nás se zajímá o něco jiného a sleduje „svou oblast zájmů“.
Proč chcete lidi, kteří jsou ochotni Vám věnovat svůj volný čas, nutit,
aby si něco dohledali a ztráceli tak další čas?

Zaráží mne, jak málo někteří lidé před vložením otázky přemýšlějí
a jak málo ohledu mají vůči jiným lidem.

anonym

Pokud máte cosi jako bezcelní zónu tak to znamená, že mezi Brnem a Prahou převezete cokoliv stejně snadno jako mezi Brnem a Londýnem. V tom je smysl bezcelní zóny, transport především zboží nekomplikovat, neomezovat, nezpomalovat a nezatěžovat clem. O to přísnější kontroly jsou na hranicích EU samotné, dostat to z EU nebo do EU by pochopitelně bylo obtížnější.

Ametyst

Migranti se do UK dostali z Irska. Zajímavé! Jak se dostali do Irska?

marci1

Na zajímavou otázku jsem klikla omylem. 🙂

Pepa25

Naopak toto je typický příklad naprosto nezajímavé otázky: špatná kategorie a tazatel si chce potvrdit jen svůj názor a ve skutečnosti se neptá …

aliendrone

Pepa25>>> Když se omylem klikne na „zajímavou otázku“, chce se tím říci, že NENÍ zajímavá a k jejímu označení jako zajímavé došlo OMYLEM. Tudíž vysvětlovat, že nezajímavá otázka je „NAOPAK NEZAJÍMAVÁ“ je už vážně nošení dříví do lesa. ;) :D :D

Pepa25

O.K., škrtněte si na začátku slovo „naopak“ 😉. Holt jen jsem se nechal trochu unést, manipulativní dotazy fakt nesnáším …

Mc Merkurion

… pochop: odpovedi.cz/o­tazky/lze-bez-chirurgickeho-zasahu-opravit-dlouhe-vedeni , chyba je jinde …

Mc Merkurion

… oprava: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/lze-bez-chirurgickeho-zasahu-opravit-dlouhe-vedeni

Mc Merkurion

… bez odkazu nevíme vo co de, byl by problém to psát do dotazu ???