Spartaboy

Neštve vás, uvědomíte-li si, že váš příbuzný zemřel kvůli tomu, že jste nevěděli, jak moc pomáhají kořeny pampelišek?

Nebo že zázvor je 10000krát účinější než ozařování. Proč vám to lékař neřekl? Ptám se na rakovinu.

Nejste naštvání když si uvědomíte že váš příbuzný zemřel kvůli tomu že jste nevěděli jak moc pomáhají kořeny pampelišek?

Nejlepší odpověď
annas

Lékař, který léčí klasickou medicínou, vám nedoporučí byliny., protože pampeliška není patentovaná. Navíc tu léčbu většina lékařů neuznává.

Jenže i kdybyste navštívil lékaře alternativní medicíny, není jisté, že by vašemu příbuznému pampeliška pomohla.Jsou i léčivé houby, které léčí rakovinové buňky. Je třeba testovat, co komu sedne. Záleží na tom, v kterém stádiu nemoc je, jakou měl dotyčný životosprávu., o které orgány jde atd.

Je těžko už nad tím uvažovat. Mám zkušenost s léčením, také mně klasická medicína nepomohla, proto se léčím bylinkami podle čínské medicíny.

Obecně pomáhá na játra ostropestřec, mně ale nikoliv, musím být artyčok. Takže ani bylinky nejsou všemocné.
.
Tudíž těžko říct, zda by kořen docela rakovinu vyléčit, možná zpomalil. . .

Jenže to je to kdyby … se neuskutečnilo. Je to smutné,. ale musíte se s tím smířit.

Další odpovědi
Ametyst

Je to jen další paradox naší bláznivé doby: každá druhá bylina má přívlastek „lékařský“ (včetně té smetanky lékařské), ale lékaří jimi pohrdají.

zjentek

A proč by to říkal? Za takový informace free poukaz na 14 dnů do zimního střediska v Alpách včetně kombinézy i s lyžemi a voskem od nikoho nedostane! To máš vědět sám a nebudou ti umírat příbuzní!

EKSOT123

Spartaboy, chtělo by to nějaký odkaz, nebo info wo co go. Lidi běžně doplácí na něco kvůli nedostatku informací. Spíš bychom to měli říkat obráceně, že lidem prospělo poznání něčeho.
Nevím nic o těch kořenech a zázvoru. Ale ty pampeliškové kořeny budou určitě pecka, protože jsem vonekdá vybral spižírnu hryzcovi a měl jich tam snad 10 kg. Bohužel jsem se ho nezeptal na podrobnosti. Jinak je výborná pampelišková nať a poupata – člověk se nemusí pěstovat se salátem.

annas

EKSOTT123

Na jaře, když pampelišky začínají kvést, sním denně několik květů s kouskem stonku.

Jenže jednou jsem to „přehnala“ a zhoršilo se mně dýchání. jak jsem uvedla, ne všechno a vždy pomáhá. Vím to, protože mm už 20letou zkušenost s extrakty z bylin.

Pila jsem i čaj z kořenů, ale hned na začátku léčení, ale nic se nezměnilo.

Ale v vyzkouším tinkturu z kořenů.

Ale je pravda, že není bylina, která by na něco nebyla.

EKSOT123

Moje paní to má podobně, prý po kopřivové kůře se jí rozjely alergie na všechno možné. Pampelišky vůbec. I když můj názor je, že listy by škodit nemusely. Kdoví. Účinky bylinky se obtížně zjišťují a navíc, jak říkáte, záleží na každém jedinci a konkrétním stavu. Třeba někomu celý život nevadí včelí bodnutí a pak najednou bác a má alergii. Doktoři se rádi pohybují v jistých vodách, bylinky jsou výborné, ale složité.