Nejspolehlivejsimi prateli jsou nepratele tvych nepratel. ( arab. prislovi ). Prelozit , prosim. 🙂 -iv-

Doplňuji:
fcoop ! Jste zenaty ?? Vzala bych si radsi vas , nez Dr, Axla.
S nim tento tyden nic mit nebudu !! -iv-

Nejlepší odpověď
fcoop

Vychází se z předpokladu,že si s Pepou,který nemá rád Vencu, budete rozumět,protože vy také Vencu nemusíte.

Další odpovědi
anonym

Co na tom chceš proboha překládat!
Ti, co vědí, chápou oč běží a těm, co nevědí, je to zbytečné vysvětlovat, protože stejně nepochopí.
(Viz – Kolikrát se směje policajt vtipu?
3×, Jak to? No přece poprvé, když se mu vypráví, podruhé, když se mu vysvětlí a potřetí, když ho konečně pochopí).
Podle některých otázek se zdá, že ta 3. fáze u některých nenastane nikdy.

Doplňuji:
Chápeš aspoň význam obdobného jednoduššího přísloví:
„Přítel mého přítele je i mým přítelem“?

DDarent

musim souhlasit s DR Axla protože to vážně záleží jen na selskym rozumu!!!

fcoop

  • iv- Nikoho si neberte,nestojí to za to.

anonym

fcoop ! Alespon jste to mohl zkusit !! Alespon na 2 dny ;-( !! -iv-

fcoop

Tak dobrááá! Kdy a kde?

anonym

Ale nejdrive musite slibit , ze prijdete uz s paskou na ocich a sundate ji az po tech 2 dnech ! Jinak by jste praskl do bot ne po 2 dnech , ale po 2 minutach ! ;-( -iv-

anonym

Ad fcoop, ty jsi ještě neprokoukl, že nás jen tak tahá za nos?
Zřejmě jsme svědky nového fenoménu, virtuální sňatková podvodnice.
(Co jsem jen já kvůli iv prožil bezesných nocí a zhubl o čtyři kila.
A co jsem zjistil, ostatní zneužití ženiši na tom nejsou o moc lépe).

anonym

Dr. Axl , ne – nechapu ani tu doplnenou odpoved. !! A toho mladeho pocitacoveho experta pod vami uz vubec ne !! Jen si s nim jeste notujte a dojdete si klidne na pivicko !! me je to jedno. Uz mam nekoho jineho " v merku " !
:-p -iv-

anonym

Nechval dne před večerem. Není ještě všem dnům konec.
Však ono to není až tak horký, já počkám až fcoop po konfrontaci s hrůzou uteče, a pak ti ještě budu dobrý. Nakonec to máme v předsvatební smlouvě, on má jen prchavý příslib.