abcxxx

Nejspíš mě podvádí, jak to (ne)řešit?

Nemám hmatatelné důkazy, nechci mu koukat do mobilu a dělat to nebudu, ale jiné signály jsou výrazné. Před měsícem a půl začal být divný, často koukal „do blba“, začalo mu chodit neobvykle výrazně více zpráv a to i každý den v nočních hodinách – které si nečte, když jsem u něho, mobil nosí u sebe – dříve to nedělal, za poslední měsíc jsme spolu spali jednou a to jen na můj popud…

Máme děti, jsme spolu 8 let.

Pořád vyčkávám, nic neřeším, ale signálů je každý den tolik, že jsem si jistá.

Víte, já ani nevím, jak bych se zachovala, kdyby se přiznal.

.....

Nevím jak se tu odpovídá…
Máme hezký vztah, spíše přátelský, bez hádek, plný humoru. Myslím, že vypadám lépe než před dětmi, mám hezkou postavu, pečuji o sebe a sportuji, abych se mu líbila a byla pro něj přitažlivá. Snažím se vymýšlet rodinné výlety a jiné akce, které má rád.
Ale znáte to. Vše se jednou okouká… A jak jsem zmínila, spíše mi náš vztah případá jako kamarádský.

V žádném případě ho nestíhám a nehledám něco co není! Po ničem se nepídím, ale signály jsou tak okaté, že by trkly i slepého. To mám dle Vás tedy před nimi zavírat oči a neřešit? Víte, zkoušela jsem to, ale i tak to bolí a nelze to nevnímat.

Ještě dodám, že jsem nikdy podezření neměla. Nemám to v povaze.

Nejlepší odpověď
anonym

tohle je přesný opak přístupu „brát život s nadhledem“ … detektivní činost, sběr indicii ktere neomylně vedou k závěru že manžel je buď špion nebo děvkař. Radím zapracovat na vlastním nadhledu a obnovit v sobě špetku optimismu než se z fiktivní milenky zblázníte.

I kdyby milenka existovala, nezaměřujte se na ni, pro vztah mezi vámi není tak podstatná. Vztah mezi lidmi není něco co zmizí samo od sebe, zmizí to vždy proto, že ani jedna ze stran se nesnaží jej obohatit a jen se navzájem testují, testují oddanost, to prostě nefunguje.

Další odpovědi
saboo

No jo, co poradit.. Když se vztah po 8mi letech přehoupne do kamarádství, je to myslím fajn. Asi bych si položil otázku, jestli mi to tak moc vadí, nebo ne.Jestli prostý fakt (bez emocí a společenských stereotypů) že má milenku tě natolik štve, že jsi ochotná vztah ukončit, tak to udělej. Pokud uděláš scénu, tak si moc nepomůžeš. – Rozhodně to že budeš křičet není pro něj důvod milenku opustit. a rada na závěr? Vožer ho a pak se zeptej.

Mou radu ber prosím s nadhledem. Zkušenosti s tím nemám…

cechacek

Začnout se parádit, dle finančních možností, dlouho pobývat u zrcadla, ťukat jako Sm esky, nosit telefon u sebe, obdivovat frajery v televizi a.p., buď zapne lokátor, neb se spakuje a vypadne.

pizlicka

Nemá cenu cokoli chtít vědět,pokud nejsi připravena jej opustit.nejdříve prozkoumej sama sebe,jestli v případě nevěry bys jej opustila,nebo jak bys chtěla situaci řešit.až budš znát odpověd,pak se jej přímo zeptej,jak se věci mají.dřív ne!

anonym

podstatný problém je možná v tom, že lidé mají tendenci stavět sex/erotiku na stejnou úroveň jako léta budovaný vztah a vzájemné porozumění. Jistě cítíte že jsou to velmi odlišné věci, ale většina lidí je přesto považuje za ekvivalentní pokud jde o vliv na fungující rodinu. Řešením je možná oddělit je, přiznat si že sex a erotika jsou něco co můžete zařadit mezi obyčejná povyražění, chodit spolu na tantické masáže, swingers party a podobně. Pokud přijmete předpoklad, že tato povyražení nemohou ani vzdáleně ovlivnit vztah který mezi vámi existuje, můžete se snadno celého problému zbavit. Manžel nebude mít v takto otevřeném prostředí ve kterém si společně dopřáváte erotického vybití plnými doušky žádnou potřebu hledat nějakou tajnou milenku, protože ta mu nikdy nic lepšího nenabídne a vlastně mu už ani nebude stačit, hrozba tajných úletů tak zcela zmizí. Zůstane jen otevřené požitkářství které budete pěstovat společně. Berte to jako názor ke zvážení 🙂 Jednu z cest spokojeného vztahu, přesto že moralisté by měli názor opačný, důsledek je fungující vztah ve kterém je nepodstatné náležitě poníženo a podstatným zůstane vaše vzájemné porozumění.

pizlicka

problém je v tom,ze pokud zblbnou horony,zamilovany nedokaze rozlisit,ze jde o sex,ale bude si myslet,ze potkal lasku svého života-za predpokladu,ze to není zkuseny proutník.