Pepa25

Spousta lidí psychicky blbě snáší současnou situaci, bez ohledu na pohlaví. A je otázka, jestli je takového vyventilování frustrace společensky škodlivější než hysterické výlevy na sociálních sítích a šíření nebezpečných kravin …

Další odpovědi
zjentek

MeToo – lidé (muži i ženy) si uvědomili „závažnost“ problému.

„Pokud by všechny ženy, které byly někdy zneužity nebo obtěžovány, napsaly na svou sociální síť „Me too“, možná by si lidé uvědomili závažnost problému.“ Alyssa Milano, 2017

…A to co popisuješ je jen důsledek, i když jsou tady samozřejmě i jiné faktory, vzešlé z doby. Rozumný člověk by si měl pomalu pokládat otázku, co se stane, nebude – li už žádná páka, která by donutila ŽENU ZTICHNOUT!

Př:
V indii odejdou ráno muži do práce, všechny ženy se pak „slétnou“ na jedno místo jakéhosi „srazu“ a šťěbetají.
Vědci tohle v přírodě pozorují a přisuzují chování nižších druhů, kde různé druhy ptáků se chovají stejně a tam kde štěbetání přesahuje určitou míru únosnosti, zvukové projevy budí odpor a tím způsobují ostražitost a nezřídka pak přechází až v agresivitu se prokázalo, že v hejnech se nacházejí JEN SAMICE!
Večer se vrátí muži domů a vše utichne. ŽEna se dále poslušně věnuje svým povinnostem ženy.

Souvislosti ať si vypozoruje KAŽDÝ SÁM, ale opakuji: co když se lidstvo DOBROVOLNĚ připraví o ty páky, díky nímž NASTÁVÁ KLID???!!! Přece pro zemi je stejně tak důležitý člověk, jako i holčička – zde by nemělo docházet k žádným diskriminačním útokům. Jen názor.

dubraro

1/ V dnešní době jsou všichni víc agresivní.
2/ Agresivita žen je mnoha způsoby oficiálně podporována. Například beztrestnost za domácí násilí, automatické přidělování dětí a majetku ženě po rozvodu, automatické považování muže za viníka i při jen údajném „obtěžování“.
Vlastně je dnes pro muže účelná strategie přežití ženám se zdaleka vyhýbat, viz hnutí MGTOW.

Mc Merkurion

… PROČ ???
… poslechni si tuto „novinářku“ a pochopíš: Kokoti na neděli, televize seznam https://www.te­levizeseznam.cz/po­rad/kokoti-na-nedeli

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Pepa25: Co je u tebe Šíření nebezpečných kravin? Kecat si můžeme co chceme, a nezmění se NIC. Když nenecháš lidi vykecat se, skončí to fyzickou agresivitou, ty psychológu.