Avatar uživatele
hanny 2

Nejsou ti Řekové praštění?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/374520-rekove-utraceji-za-luxus-nakupuji-znackove-kabelky-sperky-i-elektroniku.html
Hlavně ta Sophie,co chce hotovost vyměnit za něco s trvalejší hodnotou – např.značkové kabelky.Kde to chce prodat,až nebude mít co do huby?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3213 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Nejenom – jsou hlavně líní. Kdy už EU docvakne, že oni makat prostě nebudou a že veškeré „půjčky“ a „záchranné programy“ jsou jako házení peněz do bezedné propasti?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Ale, ale, Sophie dělá správně. Pokud padne u nich euro přijdou o 80 % úspor !!!
Takhle bude mít alespoň luxusní kabelky.

Při měnové reformě u nás v roce 1954, si můj otec šel koupit kilo salámu za 1600 Kč. Měl na vybranou za 1600 současných Kčs kilo salámu nebo po výměně 32 nových Kčs.
Nic se nezměnilo, jenom se tomu říká rafinovaněji.

A když na to přijde udělají to u nás taktéž, ať je u moci kdo chce.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

😉
Novinky…
Tedy ty .CZ…
😉
Ale jo – pokud je ta informace pravdivá, znamená jediné – Řekové jsou ´zoufalí´ – v referendu vlastně nevěděli, pro co hlasují – a včil se z toho potentují…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Je mi záhadou, proč situaci nezačali řešit mnohem dříve.
Přece platit přídavky za včasný příchod do práce je nadměrný luxus.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ratava

…asi si momentálně můžeme namlouvat, že bychom jednali úplně jinak, racionálněji, ekonomičtěji… ale dokud v té situaci opravdu nejsme, asi ji nikdy nepochopíme… sama nevím, jak bych jednala, kdybych nevěděla, zda mi z veškeré úspory nezbude jen nicota… jestli bych naivně věřila, že vše bude v pořádku, nebo nakoupila cosi, jen aby finance nepřišly na zmar, nebo jednala nějak rozumněji…

… tak mi přijde spíše „praštěné“, že opravdu nevím, jak bych se zachovala… asi jako že můžete mít tisíckrát naučeno, jak se chovat v případě požáru, nehody… , ale dokud kolem vás nehoří, nevíte vůbec nic…

Na druhou stránku- asi je to pro nás vhodné k poučení… jestliže ti „líní Řekové přemýšlejí, kde zúročit své těžce vylenivělé úspory“, co si v takové chvíli počneme třeba zrovna my- tolik pracovití Češi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

uvědom si, tazatelko, že ČR jde navlas stejnou cestou akorát nám věřitelé zatím půjčujou, to se nám to hoduje, říkal feldkurát Otto Katz
http://img24.cz/i­mages/45618181­711839668756.jpg

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanny 2

mosoji – tomu nerozumím!Pocho­pím,kdyby si koupila zásobu trvanlivých potravin – protože za chvíli tam budou obchody vymetené, obchodníci nebudou mít za co nakupovat.Na co jí budou kabelky?

před 3213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Tak to je již jenom otázka osobní priority. V podstatě má na vybranou nic, nebo kabelky. Oni je hlady nenechají.
Ono se to mluví, když zatím u nás bezprostředně něco takového nehrozí, ale vžij se do situace kdyby to hrozilo, jak by jsi jednala když tě ještě tlačí čas.

před 3213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Já vím,je mně jich líto,ať jsou líní nebo ne, a vůbec jim to nezávidím,co s nimi teď bude,nedokážu domyslet.Jenom doufám,že se něčeho takového nedožiju.....!

před 3213 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek