Kepler

Nejsou ti Lotyši mazaní?

Krásný příklad, jak na imigranty: http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/394308-lotyssko-vymyslelo-jak-obejit-kvoty-eu-na-uprchliky.html. Zavedli by jste to i u nás?

Nejlepší odpověď
Agneta

ano, v podobném rozsahu

Vždyť nemá jít o imigraci, ale dočasnou pomoc, a kdo by taky do Česka šel? To si neumím představit za jakých pracovních podmínek by v Česku měli žít, vždyť by stěží zaplatili ty nájmy, které se pro ně teď zvedají (to je ale trhem, čili poptávkou).

Další odpovědi
brillant

ano, v podobném rozsahu

briketka10

ano, ještě přísnější

Ano. Jsou mazaní. Mělo si tak nastavit i Německo
na začátku, než imigrantům otevřelo s plnou náručí
brány. Teď naříkají a mají proč 😁

Danina65

ano, v podobném rozsahu

anonym

ano, v podobném rozsahu

Jsou to machři,zrovna jsem to četl,kéž by takových států bylo čím dál více.
Oni dospěli k rozumu a ty podmínky stanovily perfektně.

Kyta

ano, v podobném rozsahu

anonym

ano, v podobném rozsahu

Nejsou jen mazaní, ale i rozumní a mají i dobrou vládu!

anonym

ano, ještě přísnější

to není mazanost, to je nutnost.

gecco

ano, v podobném rozsahu

Tohle, v podobném rozsahu, zavádí nebo připravují prakticky všechny státy EU…
😉

Lamalam

ano, v podobném rozsahu