dolik

Nejsou Odpovědi náhodou soutěž?

Doplňuji:
Je mi uplně jedno jestli se tady soutěží.Ale někdy mi připadá,že jsou tady jedinci,kteří sledují stav svého bodového konta a den co den ze sebe musí vypotit otázku,byť i blbou.Navíc mohu nějakou svou blbou odpovědí získat antipatie účastníků a jsem do budoucna nebodován.

Nejlepší odpověď
zdeny

Taky mi to tak poslední připadá ☹

Další odpovědi
anonym

jo a oco byste rád soutěžil?nic tady nevyhrajete,žádný zájezd,ani kupon,nebo nějakou cenu

rybíz

Můžete soutěžit s miroslavstem v počtu otázek.

ReHu

JJ, s některými tady souhlasím.
O body tady mnohým jde. Co kdyby se bodování zrušilo?
Doplňuji:
S těmi blbými otázkami máš možná pravdu. Ale někdo sem chodí pro informace a někdo se chce pobavit a odreagovat. Tak podle toho potom vypadá kvalita otázek i odp.

Jahoda

Z mého pohledu ANO. Soutěž o body. (Kdysi tady byly soutěže v tom, kdo dá nejvíce odpovědí a dárek byly poukazy, ale to už se zrušilo). Právě kvůli tomuto soutěžení a mých trablých v mém soukromém životě jsem omezila návštěvnost Odpovědí. Jednou za čas se tu na jeden den objevím a odpovídám. Jinak na tuto Vaši otázku má každý svůj názor a já mám ten svůj, tak mi ho nikdo nevyčítejte. Já též nikomu nevyčítám vlastní názory, byť se mi některé někdy moc nezamlouvají, ale každý má právo na ten svůj. 🙂

Miroslavst

Není to soutěž, ale kvůli bodům si umí někdo stěžovat a je to tomu uživateli prd platný :D

led

Dúfam, že nie je.
Aj keď niekedy mi to pripadalo ako súťaž o odmenu, so „zlatom“ prišlo podozrievanie, že cenzuruje odpovede.

aramah

Rozhodně tu nesoutěží ti zlatí,oni už vejš nejdou,a mi ostatní? já nevím ale já osobně mám radost,a proč ne?

mosoj

Říkejte si co chcete ale jak se něco boduje nebo kvantitativně hodnotí je to soutěž a většina účastníků tak jedná ať už úmyslně nebo povědomně.

Přeci nechcete říct, že přestalo platit to pravé české „hamty, hamty ať mám víc než tamty“ ?

Mousinek

Kdy je ta soutěž? Já tu chci ještě nějakou hádanku. Děkuji

quentos

to teda ani náhodou.