Avatar uživatele
dolik

Nejsou Odpovědi náhodou soutěž?

Doplňuji:
Je mi uplně jedno jestli se tady soutěží.Ale někdy mi připadá,že jsou tady jedinci,kteří sledují stav svého bodového konta a den co den ze sebe musí vypotit otázku,byť i blbou.Navíc mohu nějakou svou blbou odpovědí získat antipatie účastníků a jsem do budoucna nebodován.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dolik

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? zdeny, Jahoda, anonym, aramah před 4927 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zdeny

Taky mi to tak poslední připadá ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jo a oco byste rád soutěžil?nic tady nevyhrajete,žádný zájezd,ani kupon,nebo nějakou cenu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rybíz

Můžete soutěžit s miroslavstem v počtu otázek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

JJ, s některými tady souhlasím.
O body tady mnohým jde. Co kdyby se bodování zrušilo?
Doplňuji:
S těmi blbými otázkami máš možná pravdu. Ale někdo sem chodí pro informace a někdo se chce pobavit a odreagovat. Tak podle toho potom vypadá kvalita otázek i odp.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Z mého pohledu ANO. Soutěž o body. (Kdysi tady byly soutěže v tom, kdo dá nejvíce odpovědí a dárek byly poukazy, ale to už se zrušilo). Právě kvůli tomuto soutěžení a mých trablých v mém soukromém životě jsem omezila návštěvnost Odpovědí. Jednou za čas se tu na jeden den objevím a odpovídám. Jinak na tuto Vaši otázku má každý svůj názor a já mám ten svůj, tak mi ho nikdo nevyčítejte. Já též nikomu nevyčítám vlastní názory, byť se mi některé někdy moc nezamlouvají, ale každý má právo na ten svůj. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Není to soutěž, ale kvůli bodům si umí někdo stěžovat a je to tomu uživateli prd platný :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dúfam, že nie je.
Aj keď niekedy mi to pripadalo ako súťaž o odmenu, so „zlatom“ prišlo podozrievanie, že cenzuruje odpovede.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Rozhodně tu nesoutěží ti zlatí,oni už vejš nejdou,a mi ostatní? já nevím ale já osobně mám radost,a proč ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Říkejte si co chcete ale jak se něco boduje nebo kvantitativně hodnotí je to soutěž a většina účastníků tak jedná ať už úmyslně nebo povědomně.

Přeci nechcete říct, že přestalo platit to pravé české „hamty, hamty ať mám víc než tamty“ ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mousinek

Kdy je ta soutěž? Já tu chci ještě nějakou hádanku. Děkuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

to teda ani náhodou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek