Avatar uživatele
independent

Nejsou nějaké tabletky místo jídla?

Strašně mně nebaví jíst a nic mi nechutná, kdyby byly nějaké tabletky, co bych si vzal jednu denně a měly by výživu a energii na celý den.
Myslím, že asi nejsou, asi by to zakázali někteří obchodníci.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, aliendrone před 2170 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Leda tak kyanid draselný – KCN 1000 mg. To už pak jídlo nepotřebuješ a jíst vůbec nemůžeš. Je to výborné i na zhubnutí – až na kost. Je vidět, že se stravuješ nekvalitně, u mně bys brzy vypadal jako zápasník sumo.

Šmánkote, úplně jsem zapomněl na amarouny!

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Eduart

Ty jseš jasnej adept na Manu nebo podobný jídlo v prášku.

https://mojema­na.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tabletky to nejsou, je to prášek který se ředí dodaným olejem. Mrkni na https://mojema­na.cz/powder

Složení je opravdu super, výborně propracované a promyšlené. Chuť už ale tak super není, takže se přímo rozluč s gurmánstvím. Z jídla si uděláš jenom palivo, sice komplexní a lepší než čím se většina lidí běžně stravuje, ale bohužel jen palivo bez sebemenšího požitku z konzumace …

Navíc to stojí (pokud by ses chtěl živit opravdu jen tím) 5000 na osobu měsíčně.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Budou stačit proteinové tyčinky z cvrččí mouky zapíjené vodou.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tabletky nevím, ale v nemocnici ti dávají umělou výživu přímo do žíly, nebo do žaludku. Takže hadičku a pytel na záda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Podívejte se na tuto otázku.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-zkusenost-s-koktejly-na-hubnuti

Jde o koktejly, ale týkají se hubnutí. Ale výsledek může být naprosto stejný.

Hledala jsem a našla jsem video a článek
„Český vynález: Místo jídla pilulky! Co na to Cajthamlová? “

Stejně jako koktejly,, ale i tablety či cokoliv podobného, jsou nebezpečné. Užívat je možné jen přechodnou dobu, navíc po konzultaci s lékařem.

Opakuji z vlastní zkušenosti, za „koktejlovou“ stravu jsem zaplatila svým zdravím.

Chcete žít? Je tedy třeba jíst. Řekněte si, chci jíst, aby bych zdravý, abych ještě několik roků vydržel, abych…

Tabletkami či koktejly se snadno nasytite,, prakticky bez práce, ale kopete si hrob. Přece jíme, abychom žili …

Myslím to opravdu vážně, zkuste na něco podobného zapomenout,. Pokud ne, tak navštivte psychologa, protože vaše úvahy nejsou správné. Je třeba změnit názor, zřejmě potřebujete, aby vás někdo vedl a vysvětlitl, že děláte něco nerozvážného.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jako krajní NOUZOVÉ a dočasné řešení ano. Nicméně i kosmonauti si s sebou berou na mise v maximální možné míře „opravdové“ jídlo (navzdory závratné ceně, co stojí vynesení kilogramu čehokoliv na oběžnou dráhu) – a to proto, že syntetika z dlouhodobého hlediska se neosvědčila. I když dodáš tělu vitamíny, minerály, energii atd. v potřebné míře, pořád jsou zde faktory jako vláknina apod., bez kterých se zkrátka neobejdeš. Tak proto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Obávám se, že neexistují.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
independent

Amarouny, to je ono, ale zatím jsem je v obchodě neviděl, asi budou na objednávku.

před 2170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

odkazovaná Mana (Mark 4 prášek) se amarounům hodně podobá. Skoro se divím že v ČR jako marketingový název nevybrali právě název Amarouny, mělo by to mnohem větší ohlas 🙂

před 2170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Souhlasím, amarouny by u nás mohly být trhák.
Jenom nevím, jestli je ten název možné použít.

před 2170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

odkaz na wiki https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/MANA_(potra­vina)

před 2170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Ale jdi, copak nepamatuješ ze školních jídelen nebo z vojny UHO? (univerzální hnědá omáčka) Ta už měla k amarounům slušně našlápnuto coby univerzální potravina. Dávala se ke všemu – knedlík, rýže, brambory, těstoviny… ;) :D :D

před 2170 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek