Nejsem spokojena se zuby, můstek na dolním patře.

Mám můstek, celkem z 8 zubů, náhrada 4 zubů, ale nemohu si na něj zvyknout.i když to není vidět tak si myslím, že by potřeboval víc dorazit k dásni.Nemohu si pomoc, ale pořád si jazykem po něm jezdím vsávám vzduch a mám od toho už vrásky na bradě.Musím se s tím smířit, nebo se s tím dá něco dělat? Mám ho od května.

Nejlepší odpověď
MARTI-V

JDĚTE K ZUBAŘI A ŘEKNĚTE MU PŘESNĚ TO,CO TADY POPISUJETE. MUSÍTE SE CÍTIT DOBŘE A O ZUBECH „NEVĚDĚT“,JAKO BY BYLY VAŠE.A POKUD VÁM NESEDÍ NA DÁSNI,JE TO PŘÍMÁ CESTA K USAZOVÁNÍ STRAVY A BAKTERIÍ MEZI NÁHRADOU A DÁSNÍ,TEDY K ZÁNĚTU DÁSNÍ.
NEBOJTE SE SE OZVAT,MÁTE NA TO PRÁVO 🙂