Banán94

nejsem dislektik ?

když pišu tak zapomínám hačky , čarky , nekdy nenapisu cast slova , nejsem disklektik ???? a mluvím moc rychle rychle …neni to třeba smysl mysho života pač když jsem byl malej tak sem se bal lidí tak jsem se bal neco rict …

Nejlepší odpověď
Swevalty

Dislektik- čtení
Disgrafik- tvůj případ

Další odpovědi
ivzez

DIslektik ani dIsgrafik určitě nejsi,
možná dYsgrafik nebo o dYsortografik.

Ovšem po internetu to nikdo neurčí.
Je potřeba navštívit PPP.

Andre5000

Můžeš být disgrafik ale také můžeš být pouze roztržitý nebo zbytečně nervózní.. Zkus vyhledat odbornou pomoc, třeba i s pomocí rodičů.

led

Skúste si prejsť staršie príspevky o dyslekcii, možno tam nájdete aj odpoveď na vlastný problém
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dyslektik