colombo3

nejsem blb8 ale jak?? do háje???

Doplňuji:
tak sem blb8 j8 nebo tz, nep93e jestli vi3 co je vrchni rada p9smen a to jsem ti pr8v2 dokayala ani6 bz h mohla pr8v2 t2choto ynak; n2 co dolo6it? jestli ses striyliva tak porad, to je prave co ja neumim ted pouziVD NO RO JW CO ORM JK NATO SAKRA VADI MI TO DIKZ/

Nejlepší odpověď
kropitko

Do háje tak to také nevím, psala jsem Vám,ale bylo mi to smazáno,jelikož jsem použila stejný výraz jako vy. Syn vždy přijde, něco namačká(souvisí to s přepínáním na čísla,,,,,,Num­LK,ale nevím co tam přesně mačká,,,
Doplňuji:
Jo ještě mě napadlo,nemáte doma náhradní klávesnici,že by jste ji zatím použila,než se ten problém vyřeší??
Klávesnici můžete připojit i k notebooku(jes­tli to víte,tak se omlouvám) já to tak řeším,když mi malá něco zmáčkne,pak mi to nefunguje a čekám,až mi to dá někdo do kupy,jelikož jsem na to levá.

Další odpovědi
Radak

Levý Alt + Shift jsi zkoušela?

9 řemesel

Pokud píšete čísla a chcete ona písmenka s diaktrikou (áÁ88)podržte ÚPLNĚ VLEVO DOLE KLÁVESU označenou Fn,chcete-li velká tak zmáčknout CapsLock a pak zase vypnout , …
Doplňuji:
I při CapsLock držet klávesu Fn !!

hanulka11

Jaktože ti jednou á píše a podruhé ne?Co to na nás tady zkoušíš?

led

poslala som vám mail, ak súhlasíte s opravou na diaľku, som ochotná pomôcť