Nejsem asi sama

ktere se nelibi vnucovani nazoru od lidi,zakonu ktery si protireci vyjimkami,navrhu sefu nadbytecnymi ukoly atd;jak proti tomu se branit jako jedinec,ktery nechce zesilet.Jak to delate Vy?

Nejlepší odpověď
ReHu

Já se snažím se zařídit tak, abych se tomu, čemu mohu, vyhnula (dělám si sama na sebe), co ovlivnit nemohu, aby mě to vadilo co nejméně ( být nezávislá finančně i časově).
Na politiku nemám žaludek a v Čechách to je běh na dlouhou trať, musí se napřed změnit myšlení lidí.