sunchAtor

Nejnižší číslo které nezvolil někdo jiný?

Jaké myslíte že je NEJNIŽŠÍ číslo které NEZVOLIL někdo jiný. Asi do 200
Doplňuji:
Je to soutez a kdyz vyberete napr. Cislo 131 a nekdo taky zvoli cislo 131 tak to cislo uz nemuze vyhrat. Do 200 protoze vic uz moc lidi nedavaji

Odpovědi
Kelt

Určitě to nebude menší než 80, protože šťastných deset vybírá z osmdesáti čísel. Nevím, jak je to s lotem a jinými číselnými hrami. Tedy nechápu otázku, co je to nezvolil. Když má někdo číslo domu napříkld 130, tak to také někdo zvolil, navrhl. a domy mají určitě čísla 1 až 200, tedy Matematicky v množině přirozených čísel od 1 do 200 neexistuje číslo, které by nebylo někde použito, tedy zvoleno. Použiji jiné sloveso a otázka ma jiný význam. Matematické otázky musí být přesně definovány.

Emefej

Zajímavá, leč zcela nesrozumitelná otázka.