Avatar uživatele
wiera

Nejlevnější varianta podhledů

Máme v podkrový prkený strop, na kterém je rákos a omítka a ještě je to celé přetřené klihem, takže se to loupe, navíc tam starou střechou teklo, takže jsou tam rezavé mapy. Střecha už je opravená. Jak by se dal zamaskovat ten strop, jinak, nežli sádrokartonem? Tapeta na tom nedrží, muselo by se škrábat, což v tuhle dobu není vhodné. To chceme odložit, až se bude místnost rekonstruovat, což bude za pár let možná. Prozatím hledáme jen spíše estetickou levnou nápravu.
Doplňuji:
jde o to, že nalepit se na to nic nedá, protože původní malba opadává, takže na tom nic nebrží. Potřebuji rychlou, suchou a levnou variantu..je to dočasné...

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: wiera

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tom004 před 4068 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

sádroš je klasika, další možnost je obklad - buď palubky nebo nějaké jiné dřevo (záleží na tom, jestli by se to do interiéru hodilo), v jedné místnosti na chatě máme na stropě takové polystyrénové dlaždice s dezénem (je to tak 50x50cm, a natřené to taky nevypadá špatně).
Doplňuji:
samože nic z toho se nemusí lepit, ale dá se montovat buď na původní strop nebo na lišty/profily vedené pod ním - záleží na tom, v jakém je stavu, jestli unese vruty a tak.

Upravil/a: baghira

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Šíré nebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Prakticky,stejný problém,jsem v minulosti,vyřešil,obložením palubkami.Dnes,je možností,mnohem víc.Dají se použít,různé druhy obkladových panelů,kazet,ap.Stačí zajít,do OD,který je má v nabídce.A,prtože,máš podklad dřevěný,s montáží nebudou žádné problémy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nevím, jak velký to je prostor, ale jako dočasné řešení bych volila nějaké kazety co mají např v Obi, Baumaxu apod.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada