Avatar uživatele
Losman

Nejlevnější posilovna v Brně? (student)

Zdravím mám dotaz zda někdo neví jaká je nejlevnější posilovna v Brně. Mě se tak jeví asi Průvan, kde mají studentskou měsíční permanentku za 400. Víte někdo o něčem ještě levnějším?

Díky

Zajímavá 0 před 4394 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
beer

Asi to bude jen ten Průvan:
http://www.om­lazeni.cz/nej­levnejsi-posilovna-v-39-78887-0.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pajka.111

Na ten web jsem už koukala. Mají tam dobrý věci. Ty sis na fitham objednala? Jak je to s doručením? Vynesou mi ten pás až do bytu?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Kupovala jsem na fitham. Já jako nevím, podle čeho jsem se měla orientovat při výběru, tak jsem nakonec zvolila toho jejich nákupního rádce a ten mi teda pomohl moc. Zvolila jsem značku FLOW FITNESS, ta mi sedí.

Avatar uživatele
KaraskovaAl

No, dívej, ono je těžký vybrat něco, co ti bude vyhovovat… Ale třeba na fitham mají nákupního rádce, který tě přesně navede na to, jaký stroj koupit, aby ti vyhovoval.

Avatar uživatele
Derrynka

Jaký ten rotoped máš? Já právě uvažuju, že nám ho pořídim k vánocům, tak hledám info o spokojenosti :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Mám rotoped. Koupila jsem si tento https://www.fit­ham.cz/bh-fitness-pioneer-r3. A jsem spokojená fakt moc. Vynikající stroj. Vyhovuje mi maximálně.

Avatar uživatele
Vercule

Nooo, to známe snad všichni. Já to mám taky tak, bohužel. Ale doma jsme se radili a s chlapem jsme zjistili, že bychom oba doma rádi běhací pás. Tak jsme si ho pořídili a musím říct, že super. S výběrem nám pomohl nákupní rádce od https://www.fit­ham.cz/jak-vybrat-bezecky-pas. Doporučuju kouknout.

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Jojo, to mají. Nejen stroje, ale i další potřeby pro sportovce. To je za mě super, protože ten Fitham má vše na jednom místě.

Avatar uživatele
Kajolka

A na tom fitham sis teda vybrala, jo? A podle čeho?

Avatar uživatele
SuzanKa

Jak často doma na tom pásu běháš?

před 1057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Cizecek.M

No, denně. Každý den večer. Je to můj relax. Jsem ráda, že jsem si ten rotoped pořídila. Teda já mám teda rotoped, ne pás :)

Avatar uživatele
kolinko.poli

a jaký ten rotoped doma máš?

před 1149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jak jenom? :D Jasně, že bude stačit. Díky chůzi a následnému běhu (k běhu se musíš propracova) si udržíš tělo fakt ve výborné kondici! Já jsem tomu teda taky nevěřila, ale koupila jsem si domu běhací pás a i chůze je super na shazování kil a zachování nebo získání kondice.

před 1177 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ty jo, to se bojím, že bych nezvládla hned sednout na rotoped :D Já jsem to řešila pásem. Jinak doporučím shop fitham.cz, tam mají senzační věci na cvičení.

před 1221 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

A jaký ten stroj objednal? A cvičíte na něm oba? Je vhodný jak pro tebe, tak pro chlapa? Chci nám oběma udělat k vánocům radost…

před 1219 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Nn, já už jsem do posilky po první pauze chodit přestala. Koupila jsem si domů rotoped z Fitham + nějaký činky a cvičím kardio + vlastní vahou a super. Cvičím podle toho, kdy mám čas, nikam nespěchám, super. Takže to, že jsou posilky teď zavřený mi vůbec nevadí.

před 1246 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

A jaký sis koupila? Já jsem nad tímd docela uvažovala, ale mám taky strach, že se to mine účinkem a nakonec to bude zase další držák na šaty…

před 1243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ten vypadá hodně dobře! :) Jak jsi s ním spokojená? A jak často ho využíváš? A máš i tu podložku, co doporučuje fitham? Je třeba?

před 1272 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Osobně sportovní potřeby (i stroje) kupuju jenom na netu. Je tam lepší výběr, klid na rozmyšlení… To mi vyhovuje. Jinak jsem si hodně oblíbila fitham. To je shop, který mi opravdu vyhovuje.

před 1023 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, já mám takový problém. Jsem časově hodně vytížená… A to tak, že si rozhodně denně nenajdu hodinku na to, abych se táhla někam do posilovny. Ale… Samozřejmě chci aktivně žít, nechci zakrnět. Docela si pohrávám s myšlenkou, že by nebylo špatné mít doma běhací pás. Co myslíte, je to dobrý nápad? Vyplatí se investice? No a taky bych se ráda optala těch, co pás doma mají, jak jste s ním spokojené a jaký byste doporučily? A ještě dotaz… chystate se jeste do posilky po te pauze, co byla?

před 1394 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jojo, já jsem si pás koupila tento https://www.fit­ham.cz/housefit-spiro-80-irun a jako super, spokojenost maximální.

před 1300 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Za mě rozhodně ano. Měla jsem to podobně a běhací pás doma mě zachránil. Denně se díky němu pohybuju. Zkus se podívat na net, určitě si vybereš správný a ideální kousek pro tebe. Já jsem ten svůj koupila na fitham, mají tam docela dobrej výběr.

před 1366 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek