Losman

Nejlevnější posilovna v Brně? (student)

Zdravím mám dotaz zda někdo neví jaká je nejlevnější posilovna v Brně. Mě se tak jeví asi Průvan, kde mají studentskou měsíční permanentku za 400. Víte někdo o něčem ještě levnějším?

Díky

Odpovědi
beer

Asi to bude jen ten Průvan:
http://www.om­lazeni.cz/nej­levnejsi-posilovna-v-39-78887-0.html

Pajka.111

Na ten web jsem už koukala. Mají tam dobrý věci. Ty sis na fitham objednala? Jak je to s doručením? Vynesou mi ten pás až do bytu?

Cizecek.M

Kupovala jsem na fitham. Já jako nevím, podle čeho jsem se měla orientovat při výběru, tak jsem nakonec zvolila toho jejich nákupního rádce a ten mi teda pomohl moc. Zvolila jsem značku FLOW FITNESS, ta mi sedí.

KaraskovaAl

No, dívej, ono je těžký vybrat něco, co ti bude vyhovovat… Ale třeba na fitham mají nákupního rádce, který tě přesně navede na to, jaký stroj koupit, aby ti vyhovoval.

Derrynka

Jaký ten rotoped máš? Já právě uvažuju, že nám ho pořídim k vánocům, tak hledám info o spokojenosti :)

Cizecek.M

Mám rotoped. Koupila jsem si tento https://www.fit­ham.cz/bh-fitness-pioneer-r3. A jsem spokojená fakt moc. Vynikající stroj. Vyhovuje mi maximálně.

Vercule

Nooo, to známe snad všichni. Já to mám taky tak, bohužel. Ale doma jsme se radili a s chlapem jsme zjistili, že bychom oba doma rádi běhací pás. Tak jsme si ho pořídili a musím říct, že super. S výběrem nám pomohl nákupní rádce od https://www.fit­ham.cz/jak-vybrat-bezecky-pas. Doporučuju kouknout.

KaraskovaAl

Jojo, to mají. Nejen stroje, ale i další potřeby pro sportovce. To je za mě super, protože ten Fitham má vše na jednom místě.

Kajolka

A na tom fitham sis teda vybrala, jo? A podle čeho?

SuzanKa

Jak často doma na tom pásu běháš?

Cizecek.M

No, denně. Každý den večer. Je to můj relax. Jsem ráda, že jsem si ten rotoped pořídila. Teda já mám teda rotoped, ne pás :)

kolinko.poli

a jaký ten rotoped doma máš?

SuzanKa

Jak jenom? :D Jasně, že bude stačit. Díky chůzi a následnému běhu (k běhu se musíš propracova) si udržíš tělo fakt ve výborné kondici! Já jsem tomu teda taky nevěřila, ale koupila jsem si domu běhací pás a i chůze je super na shazování kil a zachování nebo získání kondice.

Pajka.111

Ty jo, to se bojím, že bych nezvládla hned sednout na rotoped :D Já jsem to řešila pásem. Jinak doporučím shop fitham.cz, tam mají senzační věci na cvičení.

XenieRo

A jaký ten stroj objednal? A cvičíte na něm oba? Je vhodný jak pro tebe, tak pro chlapa? Chci nám oběma udělat k vánocům radost…

XenieRo

Nn, já už jsem do posilky po první pauze chodit přestala. Koupila jsem si domů rotoped z Fitham + nějaký činky a cvičím kardio + vlastní vahou a super. Cvičím podle toho, kdy mám čas, nikam nespěchám, super. Takže to, že jsou posilky teď zavřený mi vůbec nevadí.

SuzanKa

A jaký sis koupila? Já jsem nad tímd docela uvažovala, ale mám taky strach, že se to mine účinkem a nakonec to bude zase další držák na šaty…

Pajka.111

Ten vypadá hodně dobře! :) Jak jsi s ním spokojená? A jak často ho využíváš? A máš i tu podložku, co doporučuje fitham? Je třeba?

SuzanKa

Osobně sportovní potřeby (i stroje) kupuju jenom na netu. Je tam lepší výběr, klid na rozmyšlení… To mi vyhovuje. Jinak jsem si hodně oblíbila fitham. To je shop, který mi opravdu vyhovuje.

Pajka.111

Ahoj, já mám takový problém. Jsem časově hodně vytížená… A to tak, že si rozhodně denně nenajdu hodinku na to, abych se táhla někam do posilovny. Ale… Samozřejmě chci aktivně žít, nechci zakrnět. Docela si pohrávám s myšlenkou, že by nebylo špatné mít doma běhací pás. Co myslíte, je to dobrý nápad? Vyplatí se investice? No a taky bych se ráda optala těch, co pás doma mají, jak jste s ním spokojené a jaký byste doporučily? A ještě dotaz… chystate se jeste do posilky po te pauze, co byla?

SuzanKa

Jojo, já jsem si pás koupila tento https://www.fit­ham.cz/housefit-spiro-80-irun a jako super, spokojenost maximální.

XenieRo

Za mě rozhodně ano. Měla jsem to podobně a běhací pás doma mě zachránil. Denně se díky němu pohybuju. Zkus se podívat na net, určitě si vybereš správný a ideální kousek pro tebe. Já jsem ten svůj koupila na fitham, mají tam docela dobrej výběr.