Radovan M

Nejlevnější auta co dají stovku za 5 a 6 sekund?

Chtěl bych se zeptat jaké je nejlevnější auto co udělá z 0 na 100 za 5 sekund, a nejlevnější auto se stovkou za 6 sekund… předem díky za info ;)
Doplňuji:
Takže žádná smysluplná odpověď? Škoda…
Jinak Coupé zná snad každý, ale pro jeho poruchovost takový výkon dlouho podávat nebude… a sehnat kloudný kus v pořádku který stovku za těch 6,5 vteřiny dá je taky problém… =)

Nejlepší odpověď
venkovan

My amatéři takovým autům říkáme „rychlá rakev“. Zejména když je v rukou řidičů co nemají naježdíno a hormony se jim „tlačí“ ušima ven.

Doplňuji:
Mám pocit, že všichni tu napsali smysluplné odpovědi, jen ne ty které chceš číst.

V běžném provozu takové zrychlení je k nepotřebě. Naopak je nebezpečné, protože řidič má sklony k rizikovému předjíždění, průjezdy křižovatek apod.
A ještě „nejlevnější“ – to o mnohém vypravuje.
Pokud takové auto, tak mít především hodně finančních prostředků, protože nejlevnější neznamená nejbezpečnější pro řidiče a hlavně okolí.
Doba, kdy pojišťovny lecos zaplatily skončila. Zpravidla na nehody s velkou škodou posílají svoje znalce aby vyškrabali proč celou pojstku nezaplatit, respektive aby ten co škodu udělal proplatil zpět minimálně část proplacené pojišťovny.

Aut s označení Coupé je mnoho. Ale pokud si myslíš, že v ceně Škoda Coupe koupíš něco lepšího, tak se vzpamatuj. Máš před sebou ještě kus života, tak ho pro machrování zbytečně neztrať.
Kdybych chtěl takové rychle auto, nešel bych pod cenu okolo 400 tisíc Kč.

Další odpovědi
mojitek

téměř kterýkoliv -když tam dáš biturbo 😉
Doplňuji:
Radovane M : Viz už tvá dětská otazka i auto značky „Coupé“ 🙂 .Ani nevíš co označení coupé znamená 🙂 já znám asi 20 aut..coupé­.Napsal jsem ti,že stovku pod 6 sec. udělá kterékoliv auto když tam dáš biturbo(twinturbo) neboli dvojité turbo(neboli ne jedno,ale hned dvě turba).Jukni na web,třeba na youtube ,zadej si biturbo a uvidíš sám. Je to mnohem levnější varianta než pořízení Lamborghini,Porsche atd. Přizpůsobení brzd,tlumičů,atd na takovýto výkon je samozřejmostí,ale to je na delší psaní.

hawranek

Trabant- pokud ho shodíš z útesu, je schopný vyvinout vysokou rychlost během pár sekund! A cenově se to vyplatí…

Emefej

Jaguar S 4,2. Ojetý se dá koupit už od 200 000 Kč. Stovku dá za 5,2 sec.

Rocker

Vector V8 biturbo,MB CLK DTM 6,3,Koenigseg CCX,potom třeba většina obyčejných Porschí nebo Ferrari

a.pelcik

Fiat Coupe 2.0 20V Turbo, dá stovku za cca 6,5s. Dá se pořídit okolo 100 000,– ;)

terry

Jaká otázka – taková odpověď.
Co se týče smysluplnosti.