TONICK

Nejlevněji do Ameriky?

Zdravím Vás,
hledám nejlevnější seriózní konkrétní způsob (letadlem to asi bude nejlevnější), jak vycestovat do Ameriky.. Víte o nějaké levné aerolince?
Díky :)

Odpovědi
Vseznalek88

Nejlepší je počkat si na akční cenu. Někdy poletíš hodně levně od Air France někdy od British Airways… vyjímečně se utrhne i lufthansa. Záleží taky kam chceš letět. V každym případě počítej že ty nejlevnější letenky budou s přestupama a třeba i několikahodi­novejma čekačkama . Tím myslím že nejlevnější letenka nebude přímá z Prahy, ale z londýna, paříže, Frankfurtu. Mnichova

Davajz

Jak říká vseznalek .. já letěl s Air France, a fajn, nestěžuju si .. ovšem byl to můj první let (dva lety, přesedal sem v Paříži), takže se nemůžu považovat za znalce a rozdávat nějaké hodnotné rady .. ovšem jednu bych měl .. kup letenku měsíce dopředu .. cena se šplhá nahoru neuvěřitelným způsobem a doslova před očima.