Luccyy

Nejlepší zrcadlovka.?

Sony Alpha A290 x Sony Alpha A390 x Nikon D3100

Nejlepší odpověď
tom004

Takhle se ptají ti co nefotí,a myslí si,že když jim někdo poradí ten „nej“,je všechno v pořádku.Ti co začínají od „píky“,nejen že se naučí základům fotografování,ale zároveň budou vědět,jaký fotoaparát jim bude nejlépe vyhovovat.A nemusí to být vždy ten nejdražší.

Další odpovědi
Hlada

Nepatrně výš bych hodnotil Nikona. Prakticky ale mají stejné parametry, takže na výsledné fotografie nebude mít výběr vliv. Opět doporučuju stáhnout si manuály, podívat se ovládání, na dostupnost jednotlivých funkcí a pak si někde vzít aparáty do ruky.