Nechápavé

Nejlepsi znacka notebooku?

Asus,Lenovo,A­cer,Sony,Toshi­ba,HP,
Za me asus,hp,lenovo

Odpovědi
nikolqa.o

Za mě rozhodně Lenovo, i když Asus a HP taky docela ujdou.

I když já osobně teď používám Acer a herní MSI – který podle mě patří mezi nejlepší. Jinak u Aceru si zatím nemohu stěžovat. Jinak jsem zvědavá, jak to dopadne s jejich novým stolním počítačem, i když to má být jen na kancelářské práce. http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/hardware/379654-ifa-2015-miniaturni-pocitac-od-aceru-se-sklada-jako-lego.html

e1232851@trb

lenovo

cochee

HP, Dell, dražší modely MSI. Od desíti k pěti jde Lenovo. Reputaci si v poslední době údajně vylepšuje Acer. A co se týká kvality hardware, jednoznačně Apple (odmyslíme flame vyvolávající software a vůbec celkovou filosofii). Významným prvkem z hlediska uživatele je množství bloatware, nasypaného do předinstalovaného OS. Jinak 95% všech značek notebooků stejně sjíždí z několika málo výrobních linek na dálném Východě.

McArthur

Každá značka dokáže vyprodukovat zajímavé a spolehlivé modely a stejně tak i naprosté propadáky. Bavme se o konkrétním modelu pro danou činnost a ne o značce.

Jinak osobně mám oblíbené značky Dell, HP, Toshiba, Sony, Lenovo, Asus (seřazeno podle oblíbenosti).
MSI jen vyšší herní modely, jinak se mu vyhýbám.
Acer – vyhýbám se mu
Packard-Bell – vyhýbám se mu (je to Acer)
Samsung – vyhýbám se mu

A tak bych mohl pokračovat.