Levana

Nejlepsi ucinek na odstraneni spaleneho nerezoveho hrnce

ahoj, prosim vas varila jsem psovi v nerezu praseci nohy a zapomela na ne temer uz horely, jde o ten hrnec nejde to nicim dolu poradte, slysela jsem o kokakole coo je na tom pravdy?

Odpovědi
terry

Já mám vyzkoušené nalít vodu a zahřívat na plotně na minimální teplotu. Občas zamíchat. Za nějakou dobu se připálenina uvolní.
NEZAPOMENOUT A NENECHAT VODU VYVAŘIT !!!

iceT

Až odstraníš připáleninu a zůstane na hrnci jen spálené místo,zkus na něj použít tekutý písek,třeba Dosna.Jsem tak čistila nerezový pekáč,ale chce to trpělivost.