FOX.IK

nejlepsi tonovaci barva na zed

Poradite mi, ktere tonovaic barvy drzi pravdu dlouho svuj puvodni odstin? Zarizuji byt a chci do predsine tmave rudou stenu, do obyvaku sedou stenu, do loznice bezovou a kuchyne tmave hnedou. Vse na jednu zed pouze. Ale nevim,kterou tonovacku pouzit. Znam jen HET z drogerie a ta mi teda vzdy hrozne bledla
Co treba uz predem namichane? Primalex? Nebo Desing Color z OBI? Nebo nejake jine specialni,klidne i drazdsi. Poradte mi,dekuji
Doplňuji:
asi jsem spatne polozila otazku, chci barvu ktera nebledne, to v prvni rade a pak teprve mohu resit odstiny. Co Remal?

Nejlepší odpověď
briketka10

nejlepší je nechat si barvy namíchat
ve speciálce a nechat si poradit sestra
mi malovala celý byt a mám krásnou
barvu béžovou v pokoji stropy bílé a
protější strany taky, koupelnu mám
světlejší, ona má modrou v koupelně a
tmavě hnědou čok. si vymalovala obývák,
ale ne celý jen pod bílé police, aby nepůsobil
tak tmavě a vypadá krásně, ložničku tmavě
zeleně a kuchyň, jako já má béžovou..
synův pokoj je krásně žlutý :)
Doplňuji:
http://www.du­lux.cz/cz/i_pcc­_index.html
tady v tom pdf jsou krásné ukázky, jak
je barva Dulux použita, namíchána a
sladěna přímo v interiéru ..
http://www.ja­nino.cz/files/du­lux-brozura/Dulux_Tren­dy_2011_web.pdf

Další odpovědi
anonym

Moc se mi líbí italské zemité, na netu je najdeš pod značkou Candis. Já si nejsem schopná vybrat. Líbí se mi všechny.

briketka10

http://loskutak­.nova.cz/clanek/no­vinky/akrylato­ve-barvy-dulux.html
ještě jsem našla příspěvek na netu
co byl na Loskutákovi, který jsem
kdysi viděla :)