RyanX

Nejlepsi tipy na tahaky

Mate nejake napady?
Doplňuji:
samozrejme nemam v planu podvadet zkusil sem jednou a prislo se na to takze sem poucenej. Spise me jen zajima co se uz vymyslelo.

Nejlepší odpověď
Hamon

Mám – nacpat si všechno do hlavy.

Další odpovědi
Drap

Mám jich celou řadu. I vyzkoušených. Ale podvádět se nemá!

Pod svícnem bývá největší tma… takže jsem si sedl přímo před učitele a mobil s tahákem položil na stůl. Nikdo nebude čekat, že jsi tak drzej. :)

HonzikPernik

Uč se a netahákuj podvodníků, všechno ochcávat!!

Pee.Kleo

Dát si to na vnitřní stranu stehna a překřížit nohy, mobil, napsat na rukua schovat pod dlouhý rukáv, vysouvací papírek v propisce… Je toho spousty, jde o to, jak moc ukryté to má být, ale opravdu > Podvádět se nemá! Já osobně, jsem se to vždy naučila, ono je to lepší i co se týče maturit

led

Z bežne dostupných zdrojov sa použili už snáď všetky dodnes známe, materiály, technológieaj spôsoby podvádzania, dokonca ja „Báseň o labuti“ voľne položená na lavici, ktorá asociovala numerickú a vizuálnu pamäť.
Neverte učiteľom!, že nepoznajú ťahákové finty, že nevidia podvody pri pisomkách, nie, neverte im. Majú skúsenosti praktické i teoretické, veď aj oni boli… žiaci. Neverte učiteľom!, vedia o vás, vidia vás…
Čo tak zvoliť iný spôsob?
Naučiť sa látku!
Prekvapenie!!
Šok!
Ľudia, ja to viem…!
zdroj: vlastná žiacka i učiteľská prax